Praca dla specjalistów z zakresu hiperautomatyzacji

Praca dla specjalistów z zakresu hiperautomatyzacji

Witamy w ramach sekcji "Praca" serwisu Robonomika.pl. Jej celem jest nieodpłatna pomoc pracodawcom w znalezieniu idealnego pracownika, zaś pracownikom - idealnego miejsca pracy. Oczywiście mówimy tutaj o specjalistach od hiperautomatyzacji

Oczywiście nie zamierzamy konkurować z gigantami ogłoszeniowymi na rynku IT, takimi jak Pracuj.pl. Nofluffjobs.com, Bulldogjob.pl czy też Justjoin.it. Nasz cel i zarazem model działania jest całkowicie inny.

Po pierwsze publikujemy ogłoszenia o pracę dotyczące tylko i wyłącznie hiperautomatyzacji. W szczególności koncentrujemy się na ofertach pracy nakierowanych do osób zajmujących się:

  • budową robotów programowych z wykorzystaniem RPA / RDA / C-RDA,
  • budową chatbotów i voicebotów,
  • budową aplikacji z wykorzystaniem narzędzi low-code oraz no-code,
  • wdrażaniem OCR i iOCR,
  • wdrażaniem process mining i task mining,
  • budową modeli uczenia maszynowego (szerzej: sztucznej inteligencji) na potrzeby hiperautomatyzacji,
  • specjalistów od optymalizacji / cyfryzacji procesów biznesowych.

Dodatkowo formularz rekrutacyjny (ogłoszenie o pracę) uwzględnia specyfikę tego obszaru IT.

Po drugie ogłoszenia umieszczamy na serwisie nieodpłatnie. Publikację ogłoszeń uważamy za istotny element budowania Community of Practices z zakresu hiperautomatyzacji w Polsce.

Po trzecie naszą siłą jest to, że jesteśmy jedynym w Polsce serwisem eksperckim zajmującym się hiperautomatyzacją. Oprócz rozwoju serwisu Robonomika.pl tworzymy dedykowany newsletter oraz budujemy polskie Community of Practices specjalistów z zakresu hiperautomatyzacji. Pozwala to dobrzeć z Państwa ogłoszeniem do wyselekcjonowanej, faktycznie zainteresowanej tematem grupy osób.

Mam nadzieję, że pierwsze ogłoszenia zagoszczą u nas już niebawem :).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem takiego ogłoszenia - zapraszam do wypełnienia dedykowanego formularza zgłoszeniowego.