Konkurs UiPath dla startupów tworzących rozwiązania B2B w obszarze automatyzacji/robotyzacji

Kategoria II
Konkurs UiPath dla startupów tworzących rozwiązania B2B w obszarze automatyzacji/robotyzacji

Firma UiPath ogłosiła konkurs dla startupów rozwijających oprogramowanie do automatyzacji/robotyzacji procesów biznesowych w sektorze B2B. Przy czym automatyzacja/robotyzacja jest rozumiana bardzo szeroko (łącznie z elementami sztucznej intelgencji) - w praktyce wyłączone są jedynie firmy dostarczające oprogramowanie do automatyzacji produkcji.

W konkursie tym mogą startować firmy z regionu CEE: Albania, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Estonia, Grecja, Węgry, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Polska, Rumunia, Republika Słowacka, Słowenia, Ukraina, Turcja.

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: Startup i Scale-up. W każdej kategorii przyznana będzie jedna nagroda główna. Do wygrania są zarówno nagrody pieniężne, jak i niemniej cenne wsparcie mentoringowe oraz marketingowe.

Chęć przystąpienia do konkursu należy zgłaszać do 2 września 2019 r. Jurorzy wybiorą półfinalistów (po 12 w każdej z kategorii) do dnia 7 października 2019 r. Półfinaliści zostaną zaproszeni do zaprezentowania się podczas konferencji "How to Web" w Bukareszcie, 30 października 2019 r., zaś nagrody zostaną wręczone podczas "UiPath Award Ceremony", która jest planowana pod koniec 2019 roku.

Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy: https://www.uipath.com/company/automation-awards-2019-cee-edition