W tym roku Mikołaj przychodzi już drugi raz (a jeszcze nie grudzień) - czyli Blue Prism udostępnia oprogramowanie na 3 miesiące

Kategoria II
W tym roku Mikołaj przychodzi już drugi raz (a jeszcze nie grudzień) - czyli Blue Prism udostępnia oprogramowanie na 3 miesiące

Bezsprzecznie na rynku narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych (Robotic Process Automation) najpopularniejszymi na świecie (ale również w Polsce) dostawami są firmy: UiPath, Automation Anywhere oraz Blue Prism. 

Dwie pierwsze zapewniały od dłuższego możliwość pobrania wersji community i poznania jakie funkcjonalności ona oferuje, a przy spełnieniu odpowiednich warunków (zwłaszcza odnośnie wielkości liczby zatrudnianych pracowników oraz jej rocznych obrotów) można było te narzędzia stosować do celów komercyjnych.

Trzeci z trójki największych - czyli Blue Prism przez długi czas nie miał takiej możliwości. Dopiero w ostatnim czasie częściowo się to zmieniło. Blue Prism zdecydował się bowiem na bezpłatne udostępnienie swojego oprogramowania na 3 miesięczny okres próbny.

Na swojej platformie Digital Exchange umożliwia on uzyskanie dostępu do wersji 6.6 oprogramowania. Dzięki temu osoby i firmy mogą samodzielnie poznać funkcjonalność platformy przed podjęciem decyzji o jej zakupie.

Co więcej Blue Prism utworzył Blue Prism University, w ramach którego oferuje szerokie spektrum szkoleń, w tym bezpłatne szkolenie on-line Blue Prism Foundation

PS. Nazwa wpisu nawiązuje do mojego postu z kwietnia tego roku, kiedy informowałem, że mikołaj przychodzi na wiosnę - gdyż Automation Anywehre udostępnił wersję community.