Call for Papers: Seminarium BAKCYL "Budowa zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych"

Kategoria II
Call for Papers: Seminarium BAKCYL

12 grudnia 2019 planujemy zorganizować na SGH nieodpłatne (aktualizacja: musieliśmy wprowadzić opłatę 99 zł od osoby) seminarium poświęcone budowie zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych średnich i dużych firm (w skrócie BAKCYL).

Przy czym przez zaawansowane kompetencje rozumiem analitykę danych, robotyzację procesów biznesowych oraz wdrażanie innowacji cyfrowych (związanych np. z AI). 

Kompetencje te będą przydatne z perspektywy pozyskania wewnętrznych zasobów ludzkich do realizacji przedsięwzięć z zakresu cyfrowej transformacyjnych (od tego firmy praktycznie z każdej branży nie uciekną).

Z drugiej strony jest to szansa na rozwój samych pracowników (#upskills). W czasach nadchodzącej rewolucji związanej z automatyzacją / robotyzacją nie ma od tego odwrotu.

Podczas spotkania chciałbym przedyskutować z uczestnikami kwestie organizacyjne, komunikacyjne i technologiczne związane z budową takich kompetencji. 

Spotkanie – jak zwykle – będzie dedykowane praktykom. Obecnie poszukuję osób pracujących, które chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami w tym obszarze – czy to z perspektywy działów HR, L&D czy też szefów departamentów odpowiedzialnych za cyfrową transformację.

Będę wdzięczny za kontakt wszystkie zainteresowane osoby do [email protected] do 25 października.