E-book: Hiperautomatyzacja - przegląd wdrożeń z Polski i ze świata

Kategoria II
E-book: Hiperautomatyzacja - przegląd wdrożeń z Polski i ze świata

Analitycy firmy Gartner na pierwszym miejscu wśród strategicznych trendów technologicznych na rok 2020 wskazali hiperautomatyzację (ang. hyperautomation). Również w roku 2021 trend ten został przez nich zaliczony do jednego z kluczowych. 

Obecnie już wiadomo, że żadne pojedyncze narzędzie nie jest w stanie zastąpić ludzi. Nawet platformy RPA i tworzone z ich zastosowaniem boty programowe odnoszą się zwykle do zestawu kilkudziesięciu-kilkuset działań, a nie do kompleksowych procesów. Natomiast hiperautomatyzacja, dzięki odpowiedniej kombinacji zestawu narzędzi, pozwala stworzyć nowe środowisko pracy i nowy sposób pracy (zdecydowanie bardziej zautomatyzowany niż jest to możliwe do osiągnięcia dzięki jednej tylko klasie rozwiązań).

Dlatego z prawdziwą przyjemnością przekazuję Państwu e-booka „Hiperautomatyzacja. Przegląd wdrożeń z Polski i ze świata” (link do pobrania jest na końcu artykułu). Przedstawia on blisko 20 wdrożeń zrealizowanych w narzędziach 12 dostawców.

Cały materiał został napisany możliwie przystępnym językiem (mało technicznym) – tak, aby był on dostępny dla kadr managerskiej, która jest jego głównym odbiorcą. Celem e-booka jest bowiem zainspirowanie zarządzających do wdrażania zaawansowanej automatyzacji procesów biznesowych w swoich firmach. 

Zaproszenie do udziału w przygotowaniu tego materiału skierowaliśmy do wszystkich prelegentów, którzy brali udział w konferencji HiperAutomatyzacja vol. III - tj. dostawców rozwiązań i ich przedstawicieli w Polsce. Bardzo dziękuję tym z nich, którzy odpowiedzieli na moją propozycję (dla jasności: jest to inicjatywa całkowicie niekomercyjna, nie pobieraliśmy żadnych opłat za prezentację wdrożeń).

Jeżeli pomysł e-booka prezentującego wdrożenia spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem - na pewno będziemy go kontynuować :).

Podaj swój adres e-mail, na który będzie przesłany plik PDF: