Webinarium z przedstawicielami firmy Automation Anywhere - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium z przedstawicielami firmy Automation Anywhere - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja/  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Obecnie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielstwem firmy Automation Anywhere w Polsce.

Już 6 maja (środa) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy mogli usłyszeć m.in. o następujących tematach:

 • Przedstawienie narzędzi Automation Anywhere 
 • Nowości Automation Anywhere - RPA w chmurze
 • Ekosystem Automation Anywhere
  • Partnerzy  
  • Szkolenia i zasoby
  • Zasady licencjonowania Automation Anywhere
 • Wsparcie serwisowe 
 • Praktyczne rozwiązania Automation Anywhere w walce z COVID-19
 • Pokaz na żywo najnowszych rozwiązań

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony Automation Anywhere w webinarium wezmą udział Panowie Zbigniew Marcinkowski, Tomasz Pasierb, Łukasz Rybarczyk oraz Stanisław (Stan) Winiarski.

MarcinkowskiZbigniew Marcinkowski - Regional Manager CEE - odpowiedzialny za budowanie relacji ze strategicznymi partnerami oraz sprzedaż rozwiązań Automation Anywhere.
Zdobywał doświadczenie w międzynarodowych firmach zarówno dostawców technologii jak i integratorów. 
Przez wiele lat był aktywnym członkiem Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich
Absolwent University of Quebec at Montreal (UQAM) studiów Executive MBA oraz Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.
Pasjonat zdrowego trybu życia i często można go spotkać na trasach biegowych lub szlakach rowerowych.

PasierbTomasz Pasierb – Filed Escalation Engineer odpowiedzialny za rejon Wielkiej Brytanii  z wieloletnim doświadczeniem jako L3 inżynier wsparcia technicznego. Pracował dla wiodących firm z branży bezpieczeństwa cybernetycznego takich jak Blue Coat Systems i Symantec. Absolwent wiodącego Londyńskiego Uniwersytetu w dziedzinie informatyki.

RybarczykŁukasz Rybarczyk jest specjalistą RPA z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu botów i zarządzaniu RPA. Specjalizuje się w technologiach automatyki kognitywnej i regularnie uczestniczy w szkoleniach prezentujących nowe trendy RPA, mechanizmy OCR, możliwości Machine Learning lub AI czy narzędzia do analizy danych. Silnie wierzący w siłę pozytywnego myślenia w miejscu pracy i życiu codziennym, Lukas regularnie opracowuje własne kampanie społeczne, aby wspierać ludzi za pomocą skutecznych technik motywacyjnych czy tez w ramach zwalczania nierówności społecznych.. Lubi długie maratony na Netflix, ale można go również spotkać na długich przejażdżkach rowerowych po pagórkowatych wiejskich drogach lub pływaniu w kanale angielskim w celu zwalczania nierówności.

WiniarskiStanisław (Stan) Winiarski – manager sprzedaży i zarządzania z bogatym doświadczeniem w branży oprogramowania dla przedsiębiorstw i zarządzania partnerami. Pracował dla wielu firm softwareowych jak CA Technologies, TIBCO Software, Software AG, Oracle. Posiada wieloletnią praktykę w obszarze zarządzania procesami i aplikacjami i zastosowania rozwiązań technologicznych w transformacji biznesowej w Polsce i  Europie Centralnej.  Absolwent technologii informatycznych Uniwersytetow Technicznych w Chemnitz i Berlinie.  

Gorąco zapraszam do udziału!
Prof. SGH, dr. hab. Andrzej Sobczak
Redaktor naczelny Robonomika.pl