Webinarium z przedstawicielami ING - twórcy RoboPlatform - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium z przedstawicielami ING - twórcy RoboPlatform - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja/  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Obecnie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami ING - producenta narzędzia RoboPlatform.

Już 12 maja (wtorek) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy mogli usłyszeć m.in. o następujących tematach:

 • Historia powstania Roboplatform
 • Wyjście do klientów – Beyond Banking approach
 • Licencjonowanie
 • Prezentacja narzędzia
  • Spektrum możliwości
  • Portal (Zarządzanie i administracja)
  • Klient i Agent (Tworzenie robotów i praca z robotami)
 • Roboty w czasach pandemii

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony ING w webinarium wezmą udział następujący Panowie:

LewickiPrzemysław Lewicki - Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej, Head of Robotics w ING Banku Śląskim. Odpowiedzialny za optymalizację, digitalizację i automatyzację bankowych procesów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Product Owner projektu rozwoju platformy Robotics. Koordynator robotyzacji w 9 krajach Grupy ING. Dzięki znajomości technologii i wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu obszarem posprzedażowej obsługi kredytów detalicznych, potrafi przekładać potrzeby i oczekiwania strony biznesowej na technologiczne rozwiązania operacyjne.

TochowiczJacek Tochowicz – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Manager zespołu Robotics w ING Polska, odpowiadający za wdrożenia narzędzia Roboplatform w Polsce i za granicą. Aktywnie zaangażowany w rozwój oferty robotyzacji dla klientów komercyjnych oraz łączenie Robotics ze Sztuczną Inteligencją. Miłośnik literatury ekonomicznej oraz beletrystyki.
 

CzerniakKamil Czerniak - Związany z ING od 2017 roku. Zaczynał jako wdrożeniowiec technologii Robotics w ING Banku Śląskim, a następnie w Grupie ING - m.in. we Francji, Szwajcarii czy Włoszech. Usprawniał m.in. procesy KYC, onboardingowe czy HR. Obecnie odpowiedzialny za rozwój oferty Robotics w ING Usługi dla Biznesu. Hobbystycznie gitarzysta zespołu muzycznego.

Gorąco zapraszam do udziału!
Prof. SGH, dr. hab. Andrzej Sobczak
Redaktor naczelny Robonomika.pl