Już 22-25 września X Otwarta Konferencja Service Process Improvement Network

Kategoria II
Już 22-25 września X Otwarta Konferencja Service Process Improvement Network

W dniach 22-25 września odbędzie się "X Otwarta Konferencja Service Process Improvement Network". Tym razem wydarzenie zostanie zrealizowane w formule on-line.

Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Beyond RPA" czyli automatyzacja nie tylko z wykorzystaniem narzędzi RPA. Tematyka konferencji wpisuje się w koncepcję hiperautomatyzacji.

Podczas tej konferencji będę miał przyjemność odpowiedzieć na pytanie czy platformy robotyzacji procesów to chwilowa moda, czy trwały trend zmieniający rynek RPA.

Ponadto zrealizowanych zostanie szereg wystąpień dotyczących wykorzystania A.I. w biznesie, wdrażania inteligentnych narzędzi OCR, prezentujących czym są rozwiązania low-code lub no-code oraz czy BPMS i RPA mogą się polubić.
 
Dodatkowo na całodniowych (odpłatnych) warsztatach będziecie można się dowiedzieć, że eksploracja danych może być prosta oraz jak zacząć wdrażać rozwiązania A.I. w organizacji. Będzie się można się nauczyć jak tworzyć rozwiązania do analizy danych w chmurze Microsoft Azure i prowadzić złożone programy automatyzacyjne. W ostatnim dniu konferencji odbędą się rozmowy na temat hiperautomatyzacji oraz wdrażania zarówno rozwiązań RPA jak i uczenia maszynowego czy OCR.

Formularz do zapisania na konferencję: http://spinetwork.pl/pl/konferencja-rejestracja/.