7 edycja konferencji HiperAutomatyzacja - 23 case studies i 7 warsztatów praktycznych

Kategoria II
7 edycja konferencji HiperAutomatyzacja - 23 case studies i 7 warsztatów praktycznych

13-14 czerwca odbędzie się 7 edycja konferencji HiperAutomatyzacja. Jest to przedsięwzięcie w całości realizowane on-line.

Pierwszego dnia zaprezentowane zostaną wdrożenia RPA / Process Mining / Chatbot / AI / LowCode / NoCode w 22 firmach - takich jak: Benefit Systems, Bank Pekao, Bank BNP Paribas, Bank Credit Agricole, mBank, Energa (grupa Orlen), Forte, Impel Business Solutions, Invena, ING Hubs Poland, Kruk S.A, Oknoplast, Pilkington Polska, Electrolux, T-Mobile, Orange, Suedzucker Polska, Medicover, Pfizer, Zimmer Biomet, Zurich Insurance Company, NestBank. 

II dzień wydarzenia to warsztaty z UiPath, Microsoft PowerPlatform, Process Mining (Processifier), ChatGPT, Salesforce, ServiceNow.

Cały program wydarzenia dostępny jest na stronie konferencji.

Dla pracowników firm nie będących dostawcami technologii / doradczymi / organizacyjnymi możliwy jest nieodpłatny udział w I dniu wydarzenia.

Zachęcam Państwa także do zgłoszenia się do udziału w konkursie „MOCARZE HIPERAUTOMATYZACJI”. Jego głównym celem jest wyłonienie i nagrodzenie najskuteczniejszych wdrożeń z zakresu hiperautomatyzacji, których efektywność mierzona jest poprzez porównanie celów biznesowych postawionych przed wdrożeniem z wynikami uzyskanymi po jego przeprowadzeniu. Pracownicy firm, którzy nadeślą zgłoszenia do konkursu mają zagwarantowany nieodpłatny udział w dwóch dniach konferencji i dostęp do nagrań. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas konferencji HiperAutomatyzacja 7.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 czerwca. Link do szczegółów konkursu: https://hiperautomatyzacja.pl/mocarze-hiperautomatyzacji

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie i w konferencji!