Zapraszamy na webinarium: Process mining jako podstawa analizy i automatyzacji procesów biznesowych

Kategoria II
Zapraszamy na webinarium: Process mining jako podstawa analizy i automatyzacji procesów biznesowych

Już 17 maja w godzinach 14:00 do 15:00 zapraszam na webinarium: "Process mining jako podstawa analizy i automatyzacji procesów biznesowych".

Razem z Piotrem Gawrysiakiem (Politechnika Warszawska) oraz Kamilem Żbikowskim (Processifier) przeprowadzimy Was krok po kroku po meandrach process mining.

Plan prezentacji obejmuje punkty:

  • Wyrównanie wiedzy - czym jest Process Mining? Co jest potrzebne, aby zacząć?
  • Jak się ma process mining do sztucznej inteligencji oraz RPA. 
  • Wprowadzenie do Processifier - plug & play process mining. 
  • Processifier - case study

Jeżeli nie możesz w tym terminie uczestniczyć - zapisz się na spotkanie, a otrzymasz nagranie.

Rejestracja: https://www.bakcylrpa.pl/webinarium-process-mining

Kamil Żbikowski posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT, przede wszystkim w branży finansowej. Łączy z działalnością naukową w dziedzinie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Process Mining to jego pasja od ponad pięciu lat, początkowo wykorzystywał narzędzia PM w biznesie, potem zaczął rozwijać je akademicko, później zorganizował Warszawski Meetup Process Mining - obecnie zaś jest prezesem zarządu spółki Processifier, producenta zaawansowanych systemów PM.

Piotr Gawyrsiak jest w połowie profesorem informatyki, w połowie profesorem humanistą, przede wszystkim zaś managerem i inwestorem. Zarządzał zespołami tworzącymi systemy data science i sztucznej inteligencji dla dużych korporacji finansowych i telekomunikacyjnych, organizował przetwarzanie zasobami informacji w ONZ, współtworzył jeden z najbardziej rozpoznawanych “mobilnych” polskich software house (obecnie część Snowflake), teraz kieruje zespołem badawczym Process Mining Politechnice Warszawskiej i doradza spółce Processifier.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium!