MOC Automatyzowanych Procesów powraca - czyli II edycja programu edukacyjnego

Kategoria II
MOC Automatyzowanych Procesów powraca - czyli II edycja programu edukacyjnego

Pierwsza edycja Programu MOC Automatyzowanych Procesów, w której wzięli udział przedstawiciele m.in: Velux, Volvo Polska, DOVISTA Polska, Kaczmarski Group, Unilink, Citimedia, CETES Cosmetics Poland, Generali, Moliera 2, Orsted Polska, Biogen, Energa, Orsted Polska, The Lorenz Bahlsen Snack-World, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, CANAL+ Polska, ISS World Services Poland, Vistula Bank Spółdzielczy, Pepsico, Ultimo, BNP PARIBAS, Lafarge Cement, SMS Metallurgy Polska, PKP Informatyka, Bank Ochrony Środowiska, Jastrzębska Spółka Węglowa, DSV International Shared Services zebrała bardzo dobre opinie - zarówno pod względem formuły, zakresu i sposobu prowadzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić jego II edycję tego przedsięwzięcia.

Program jest skierowany do tych osób, które chcą rozwinąć i usystematyzować wiedzę w obszarze modelowania, optymalizacji i zarządzania zmianą procesów (MOC jest właśnie akronimem od modelowanie, optymalizacja, change management).

Krótko mówiąc, jeśli zastanawiacie się Państwo jak efektywnie gromadzić wiedzę o procesach biznesowych w kontekście ich automatyzacji / robotyzacji, jak oceniać ich efektywność, jakie podejścia są najbardziej efektywne w kontekście ich optymalizacji, jak promować kulturę procesową w organizacji oraz komunikować niezbędne zmiany w procesach), to po prostu musicie wziąć udział w programie MOC Automatyzowanych Procesów.

Nasz program kierujemy głównie do właścicieli procesów, specjalistów i ekspertów procesowych a także liderów i analityków ds. automatyzacji oraz robotyzacji procesów biznesowych.

MOC Automatyzowanych Procesów to jedna z nielicznych (jak nie jedyna) na polskim rynku propozycja edukacyjna o tak rozbudowanym zakresie tematycznym nakierowanym na automatyzację / robotyzację. Dodatkowo wzbogacamy ją o unikatowe Karty MOC-y wspomagające modelowanie, optymalizację i change management procesów, przesyłane na ręce każdego uczestnika jeszcze przez rozpoczęciem spotkań.

Ta solidna porcja wiedzy podzielona została na 5 bloków tematycznych a także bonus w postaci całodniowego szkolenia dla chętnych z BPMN!

MOC Automatyzowanych Procesów to również możliwość indywidualnych konsultacji po każdym bloku szkoleniowym i inspirujące spotkanie z Gościem Specjalnym - wybitnym praktykiem zajmującym się problematyką zarządzania procesowego.

Ponadto, ponieważ chcemy inspirować do ciągłego rozwoju - dlatego każdy z uczestników programu otrzyma komplet nagrań z 7 edycji konferencji HiperAutomatyzacja.

Program zaczyna się 9 października i kończy 22 listopada 2023 r. W dniu 9 października odbędzie się moduł zerowy (BPMN w pigułce). Terminy głównych spotkań to: 11, 18 i 25 października oraz 8, 15 i 22 listopada 2023 r.
13, 20 i 27 października zaplanowane są konsultacje dla chętnych.

Za program od strony merytorycznej i organizacyjnej odpowiada Katarzyna Wrześniewska i ja 😊. Łączymy wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie automatyzacji / robotyzacji procesów i zarządzania procesowego z wiedzą metodyczną. Prowadziliśmy już bardzo dobrze oceniane programy BakcylRPA oraz TytanRPA – więc mamy doświadczenie w realizacji tak złożonych przedsięwzięć edukacyjnych.

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły programu MOC automatyzowanych procesów, zapraszamy na stronę https://mocprocesow.pl.

W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ([email protected] lub telefonicznie 501 707 525).