Uruchamiamy dział "Praca" na serwisie Robonomika i pomagamy rozwinąć karierę w obszarze hiperautomatyzacji

Kategoria II
Uruchamiamy dział

Postanowiliśmy uruchomić nową sekcję "Praca" na serwisie Robonomika.pl. Jej celem jest nieodpłatna pomoc pracodawcom w znalezieniu idealnego pracownika, zaś pracownikom - idealnego miejsca pracy. Oczywiście mówimy tutaj o specjalistach od hiperautomatyzacji

Od razu zaznaczamy, że jest to przedsięwzięcie niekomercyjne. Chcemy promować ideę hiperautomatyzacji w Polsce, a nie będzie to możliwe bez odpowiednio rozwiniętego rynku pracowników.

Oczywiście nie zamierzamy konkurować z gigantami ogłoszeniowymi na rynku IT, takimi jak Pracuj.pl. Nofluffjobs.com, Bulldogjob.pl czy też Justjoin.it. Nasz cel i zarazem model działania jest całkowicie inny.

Po pierwsze publikujemy ogłoszenia o pracę dotyczące tylko i wyłącznie hiperautomatyzacji. Oznacza to, że publikujemy oferty pracy nakierowane na osoby zajmujące się:

  • budową robotów programowych z wykorzystaniem RPA / RDA / C-RDA,
  • budową chatbotów i voicebotów,
  • budową aplikacji z wykorzystaniem narzędzi low-code oraz no-code,
  • wdrażaniem OCR i iOCR,
  • wdrażaniem process mining i task mining,
  • budową modeli uczenia maszynowego (szerzej: sztucznej inteligencji) na potrzeby hiperautomatyzacji,
  • specjalistów od optymalizacji / cyfryzacji procesów biznesowych.

W praktyce oznacza to, że nasz formularz do przesyłania ogłoszeń o pracę uwzględnia specyfikę tego obszaru IT.

Po drugie ogłoszenia umieszczamy na serwisie nieodpłatnie. Czyli żadnych kosztów z publikacją ogłoszenia nie ponosi ani pracodawca, ani pracownik.

Po trzecie naszą siłą jest to, że jesteśmy jedynym w Polsce serwisem eksperckim zajmującym się hiperautomatyzacją. Oprócz rozwoju serwisu Robonomika.pl tworzymy dedykowany newsletter oraz budujemy polskie Community of Practices specjalistów z zakresu hiperautomatyzacji. Pozwala to dobrzeć z ogłoszeniem o pracę do wyselekcjonowanej, faktycznie zainteresowanej tematem grupy osób.

Mam nadzieję, że pierwsze ogłoszenia zagoszczą u nas już niebawem :).