Już 12 grudnia seminarium BAKCYL'2019 - czyli jak budować zaawansowane kompetencje cyfrowe w działach biznesowych

Kategoria II
Już 12 grudnia seminarium BAKCYL'2019 - czyli jak budować zaawansowane kompetencje cyfrowe w działach biznesowych

Już 12 grudnia 2019 r. zapraszam na na SGH gdzie odbędzie się niekomercyjne seminarium BAKCYL'2019 (nazwa seminarium to akronim od sformułowania „Budowa zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych”).

Podczas tego wydarzenia przedstawimy w jaki sposób biznes powinien rozwijać swoje umiejętności, które okażą się kluczowe w obliczu nadchodzącej masowej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Wśród prelegentów są przedstawiciele takich firm jak Millenium, Volvo, Bank Pocztowy, PKO Leasing, Warta, ING Bank Śląski, Discovery, PKP Energetyka, AXA.
Pełny program seminarium dostępny jest na stronie https://bakcyl2019.pl.

Podczas seminarium BAKCYL'2019 przedstawione zostaną dobre praktyki i wyzwania związane z rozwojem zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych średnich i dużych polskich przedsiębiorstw.

Seminarium będzie przedstawiało - w formie case study - podejścia do rozwoju kompetencji w dwóch najbardziej aktualnych obecnie obszarach:

  • Automatyzacji / robotyzacji procesów biznesowych
  • Sztucznej inteligencji.

Seminarium powinno zainteresować przede wszystkim pracowników komórek biznesowych odpowiedzialnych za cyfrową transformację, działów zajmujących się innowacjami oraz departamentów HR

Patronami seminarium są: Fundacja Digital Poland, Computerworld oraz Klub CIO.

Pełny program seminarium, lista prelegentów i informacje organizacyjne dostępne są na stronie https://bakcyl2019.pl.

Zapraszamy do udziału!.