MOC automatyzowanych procesów - nowy program edukacyjny

Kategoria II
MOC automatyzowanych procesów - nowy program edukacyjny

W polskich firmach ciągle występują problemy ze stosowaniem mechanizmów zarządzania procesowego i budową kultury procesowej. Dramatycznie utrudnia efektywne wdrażanie i skalowanie RPA / automatyzacji procesów.

Dlatego, w ramach Akademii Bakcyl RPA postanowiliśmy uruchomić nowy, kompleksowy program edukacyjny „MOC Automatyzowanych Procesów”, który jest skierowany do tych osób, które chcą rozwinąć i usystematyzować wiedzę w obszarze modelowania, optymalizacji i zarządzania zmianą procesów (MOC jest właśnie akronimem od modelowanie, optymalizacja, change management).

Krótko mówiąc, jeśli zastanawiacie się Państwo jak efektywnie gromadzić wiedzę o procesach biznesowych w kontekście ich automatyzacji / robotyzacji, jak oceniać ich efektywność, jakie podejścia są najbardziej efektywne w kontekście ich optymalizacji, jak promować kulturę procesową w organizacji oraz komunikować niezbędne zmiany w procesach), to po prostu musicie wziąć udział w programie MOC Automatyzowanych Procesów.

Nasz program kierujemy głównie do właścicieli procesów, specjalistów i ekspertów procesowych a także liderów i analityków ds. automatyzacji oraz robotyzacji procesów biznesowych.

MOC Automatyzowanych Procesów to jedna z nielicznych (jak nie jedyna) na polskim rynku propozycja edukacyjna o tak rozbudowanym zakresie tematycznym nakierowanym na automatyzację / robotyzację. Dodatkowo wzbogacamy ją o unikatowe Karty MOC-y wspomagające modelowanie, optymalizację i change management procesów, przesyłane na ręce każdego uczestnika jeszcze przez rozpoczęciem spotkań.

Ta solidna porcja wiedzy podzielona została na 5 bloków tematycznych a także bonus w postaci całodniowego szkolenia dla chętnych z BPMN!

MOC Automatyzowanych Procesów to również możliwość indywidualnych konsultacji po każdym bloku szkoleniowym i inspirujące spotkanie z Gościem Specjalnym - wybitnym praktykiem zajmującym się problematyką zarządzania procesowego.

Ponadto, ponieważ chcemy inspirować do ciągłego rozwoju - dlatego każdy z uczestników programu przewidzieliśmy możliwość nieodpłatnego udziału w 7 edycji konferencji HiperAutomatyzacja (pakiet premium).

Program zaczyna się 17 kwietnia od całodniowego spotkania dla chętnych pt. „BPMN w pigułce”. Główne bloki programu będą odbywały się co środę, w godzinach porannych (9-12) a spotkania konsultacyjne w piątki (9-11). Cały program to w sumie aż 28h zegarowych, co odpowiada 4 dniom szkoleniowym.

Za program od strony merytorycznej i organizacyjnej odpowiada Katarzyna Wrześniewska i ja 😊. Łączymy wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie automatyzacji / robotyzacji procesów i zarządzania procesowego z wiedzą metodyczną. Prowadziliśmy już bardzo dobrze oceniane programy BakcylRPA oraz TytanRPA – więc mamy doświadczenie w realizacji tak złożonych przedsięwzięć edukacyjnych.

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły programu MOC automatyzowanych procesów, zapraszamy na stronę https://mocprocesow.pl.

W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ([email protected] lub telefonicznie 501 707 525).