Zapraszam na moje wystąpienie podczas CIONET: O kluczowych pojęciach z obszaru automatyzacji i robotyzacji biznesu oraz o sztucznej inteligencji

Kategoria II
Zapraszam na moje wystąpienie podczas CIONET: O kluczowych pojęciach z obszaru automatyzacji i robotyzacji biznesu oraz o sztucznej inteligencji

Czy może być coś nudniejszego od definicji? Wydaje się, że nic. A jednak potencjalnie coś takiego istnieje - są to definicje prezentowane przez profesora :) Normalnego człowieka (zwłaszcza w tych zabieganych czasach) definicje mogą zanudzić na śmierć. Mimo to organizatorzy cyklu spotkań dla CIO (realizowanych w ramach CIONET) zaryzykowali i zaprosili mnie (jako profesora ;) na organizowane przez siebie wydarzenie. Wydaje się bowiem, że bez solidnego fundamentu terminologicznego niezwykle trudna jest efektywna dyskusja na dowolny temat, a zwłaszcza na temat tak szybko rozwijających się zagadnień jak RPA, AI, czy Machine Learning.

Już 11 kwietnia będę miał przyjemność otworzyć spotkanie dedykowane kadrze menedżerskiej z obszaru IT pt. "Od RPA do AI". Podczas spotkania będę opowiadał m.in. o RPA, Machine Learning, Deep Learning i Sztucznej Inteligencji. Mam nadzieję, że nie zanudzę tym na śmierć kluczowych CIO w Polsce..

Oprócz mnie na spotkaniu tym wystąpi Mirosław Forystek, VP Groupon, który opowie o swoich doświadczeniach z perspektywy osoby odpowiedzialnej za dział Global Customer Operations Technology, Robotics and Automation.
Maciej Chiłoc z Grupy Pracuj.pl opowie o wykorzystaniu AI w cyfrowym biznesie, zaś  Marek Grabowski, Dyrektor Obsługi Klientów Biznesowych z Orange Polska pokaże drogę przebytą od prostego RPA do inteligentnych chatbotów i voicebotów.
Całość spotkania (jego oficjalnej części) podsumują Piotr Nikel, Head of AI Products i Jacek Dąbrowski, Chief AI Office z Synerise, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania firmy w dziedzinie zaawansowanego marketingu opartego na wykorzystaniu AI.