Startuje program edukacyjny "SMART analityk/architekt JUTRA" - czyli automatyzacja i AI w służbie analityków/architektów

Kategoria II
Startuje program edukacyjny

Już 22 maja startuje program rozwojowy SMART analityk/architekt JUTRA (SMART jest akronimem od: szybkie dostarczanie mierzalnej wartości biznesowej dzięki użyciu automatyzacji / AI w realizowanych projektach).

Jest to przedsięwzięcie dla analityków biznesowych / systemowych oraz architektów IT / rozwiązań chcących nauczyć się klasycznej automatyzacji (skrypty, makra) oraz AI (ChatGPT, OpenAI API, CopilotX,...) do przyspieszenia i usprawnienia swojej pracy oraz działania w nowych strukturach i modelach organizacyjnych.

Nagle okazuje się, że dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu AI jesteśmy w stanie w stanie zaproponować optymalizację procesu, wygenerować historyjki, zinterpretować diagram w BPMN / UML lub wręcz go stworzyć.

To jednak dopiero początek możliwości! Bo zmiany dotkną nie tylko narzędzi, ale także aspektów organizacyjnych i modeli pracy analityków i architektów.

Dlatego uważamy, że osoby które chcą się odnaleźć w nowej rzeczywistości muszą poznać nowe rozwiązania i możliwości, które one wnoszą.

Program będzie prowadzony przez Michała Wolskiego i przeze mnie. Jest on zaplanowany 4 tygodnie (nie licząc przerwy na Boże Ciało), odbędzie się 7 spotkań na żywo (ale w formule on-line), będziemy mówić o 10 narzędziach, a cały program będzie trwał 21 godzin (spotkań zasadniczych i konsultacji).

Przedstawiamy wyróżniki programu:

  • Baza skryptów - Udostępnimy zestaw skryptów i makr, które będziecie mogli zastosować w swoich projektach
  • Dostęp do nagrań - Uczestnicy będą mieli dostęp przez 6 miesięcy do nagrań ze spotkań (z wyłączeniem konsultacji - nie nagrywamy ich)
  • Konkurs - Wszystkich uczestników zaprosimy do udziału w konkursie (oczywiście z nagrodami), który będzie osadzony w tematyce kursu.
  • Rozwój to ciągła droga - Każdy z uczestników programu otrzyma komplet nagrań (24h materiału) z konferencji Automatyzacja.io
  • Certyfikaty - Każdy z uczestnik naszego programu otrzyma imienny certyfikat udziału w formie elektronicznej
  • Gość specjalny - W ramach programu będziemy mieli przyjemność wysłuchać wystąpienia i porozmawiać z praktykiem z dużym doświadczeniem

Rejestracja i wszystkie szczegóły programu dostępne są na stronie: https://www.analitykarchitekt.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału!