Moc Inteligentnych Procesów - nowe szkolenie dla osób zajmujących się w firmach procesami

Kategoria II
Moc Inteligentnych Procesów - nowe szkolenie dla osób zajmujących się w firmach procesami

Wcześniejsze edycje programu MOC Procesów, w których wzięli udział przedstawiciele m.in: Velux, Volvo Polska, DOVISTA Polska, Kaczmarski Group, Unilink, Citimedia, CETES Cosmetics Poland, Generali, Moliera 2, Orsted Polska, Biogen, Energa, Orsted Polska, The Lorenz Bahlsen Snack-World, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, CANAL+ Polska, ISS World Services Poland, Vistula Bank Spółdzielczy, Pepsico, Ultimo, BNP PARIBAS, Lafarge Cement, SMS Metallurgy Polska, PKP Informatyka, Bank Ochrony Środowiska, Jastrzębska Spółka Węglowa, DSV International Shared Services zebrały bardzo dobre opinie - zarówno pod względem formuły, zakresu i sposobu prowadzenia. W międzyczasie wybuchła rewolucja generatywnej sztucznej inteligencji. Nie mogliśmy pozostać na nią obojętni - dlatego przygotowaliśmy ZUPEŁNIE NOWE przedsięwzięcie edukacyjne skierowane do liderów zmian biznesowych.

Szkolenie przeznaczone jest dla chcących nauczyć się wykorzystywać sztuczną inteligencję w analizie, optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Dlatego kierujemy je głównie do właścicieli procesów, specjalistów i ekspertów procesowych a także liderów i analityków ds. automatyzacji oraz robotyzacji procesów biznesowych.

Moc Inteligentnych Procesów to jedna z nielicznych (jak nie jedyna) na polskim rynku propozycja edukacyjna sprofilowana na łączenie zarządzania procesowego i sztucznej inteligencji.

Pierwszy dzień szkolenia poświęcony jest tematyce: "Od klasycznej do wzmocnionej mocą AI analizy i optymalizacji procesów". Będziemy mówić o o odkrywaniu procesów, ich analizie, symulacji, optymalizacji - używając bardziej klasycznych metod jak i wykorzystując LLM / GenAI. Zbudujemy także własnego GPTs :).

Drugi dzień szkolenia przedstawia wykorzystanie AI w automatyzacji i robotyzacji procesów - czyli jak można AI w wpleść w nasze automatyzacje i roboty, jak policzyć business case z zastosowania AI w automatyzacji procesów, jak rozmawiać z biznesem na te tematy, jak zaplanować wdrażanie w organizacji AI w obszarze automatyzacji i RPA.

Dodatkowo wzbogacamy ją o unikatowe Karty MOC-y wspomagające modelowanie, optymalizację i change management procesów.

Ta solidna porcja wiedzy podzielona została na 2 dni szkoleniowe. 

Ponadto, ponieważ chcemy inspirować do ciągłego rozwoju - dlatego każdy z uczestników szkolenia otrzyma komplet nagrań ze wszystkich 8 edycji konferencji HiperAutomatyzacja (o wartości 399 zł netto).

Szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 czerwca (środa-czwartek), w godzinach 09:00-14:00. Łączny czas trwania szkolenia to 10 godzin zegarowych.

Za program od strony merytorycznej i organizacyjnej odpowiada Katarzyna Wrześniewska i ja 😊. Łączymy wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie automatyzacji / robotyzacji procesów i zarządzania procesowego z wiedzą metodyczną. Prowadziliśmy już bardzo dobrze oceniane programy BakcylRPA, TytanRPA, MOC Automatyzacji Procesów  – więc mamy doświadczenie w realizacji tak złożonych przedsięwzięć edukacyjnych.

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły programu Moc Inteligentnych Procesów, zapraszamy na stronę https://mocprocesow.pl.

W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ([email protected] lub telefonicznie 501 707 525).