Zapraszam na moje wystąpienie podczas BPA Summit: Antywzorce robotyzacji biznesu – czyli jak unikać najczęstszych pułapek dotyczących wdrażania RPA w polskich organizacjach
Zgodnie z definicją antywzorce to powtarzające się przypadki niewłaściwego zachowania albo rozwiązywania określonego problemu / problemów. Identyfikacja i analiza antywzorców pozwala uniknąć ich w przyszłości.
W Polsce przedsięwzięcia dotyczące szeroko rozumianej robotyzacji biznesu (zarówno robotyzacji procesów za pomocą narzędzi RPA, a także kanałów komunikacji – za pomocą voicebotów, chatbotów, taskbotów) są w stosunkowo wstępnej fazie. W wielu miejscach działania te traktowane są jako przedsięwzięcia typu PoC, eksperymenty, innowacje. Znaczna część organizacji nie ma jeszcze dużych doświadczeń w tym obszarze.
Dlatego celem prezentacji, którą przedstawię w dniu 4 kwietnia podczas konferencji "Business Process Automation Summit" będzie usystematyzowanie i przedstawienie antywzorców robotyzacji biznesowej – aby można było “uczyć się na błędach, najlepiej cudzych”.
Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie: https://bpasummit.pl/. Serdecznie zapraszam do udziału w tym przedsięwzięciu. Jest ono dedykowane dla: ji menedżerów odpowiedzialnych za rozwój i optymalizację biznesu: członków zarządów, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów IT oraz dyrektorów finansowych.
Wśród jego prelegentów znajdą się m.in.:
- Michał Kubiak, Senior Business Analyst, Nordea - Jak AI i Machine Learning wspiera automatyzację procesów?
- Piotr Janik, ING Bank Śląski - Wybór procesu do pilotażowego wdrożenia RPA – jak zidentyfikować procesy, które warto automatyzować narzędziami RPA?
- Mariusz Jagodziński, DSV International Shared Services - Machine Learning i sztuczna inteligencja w RPA – grupy AI, przykłady rozwiązań RPA z AI/ML w 2 procesach (OCR i text mining)
- Radek Mierzejewski, DFDS Polska - Jak przeprowadzać reengineering procesów?
- Jarosław Wojnarowski, VELUX Global Business Services - Kto odpowiada za roboty w firmie? Kwestia odpowiedzialności, nadzoru, dbałości o ich użyteczność i dostosowanie do zmieniającego się biznesu, procesów
- Wyrzykowski Piotr, Santander Bank Polska - Jak utrzymać robota po wdrożeniu?
Z przyjemnością informujemy, iż Robonomika objęła konferencję patronatem. Z tego tytułu organizatorzy przygotowali specjalny rabat! Z kodem promocyjnym „Robonomika15” otrzymacie 15% rabatu!
Dodaj komentarz