Już 4 lipca seminarium DARWIN'2019 - czyli 13 prelekcji merytoryczny + 5 warsztatów technicznych
Już 4 lipca 2019 r. zapraszam na seminarium DARWIN'2019 (akronim od sformułowania „Demokratyzacja Automatyzacji i Robotyzacji W kreowaniu i absorpcji Innowacji cyfrowych”) chcemy przedstawić jak biznes korzystając z rozwiązań RPA, Low-Code, No-Code jest w stanie bez udziału IT (lub przy jego minimalnym zaangażowaniu) tworzyć rozwiązania informatyczne pozwalające szybko kreować wartość biznesową.
Wśród prelegentów są przedstawiciele takich firm jak Arla Food, Alior Bank, Eurobank (Millenium), BNP Paribas, Orange, Link4, Aviva, OpenLife, Volvo, Morele.net, DSV).
Pełny program seminarium dostępny jest na stronie https://darwin2019.pl.
Coraz więcej polskich firm podejmuje działania na rzecz zastosowania metod i narzędzi zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych - przy czym istotną nowością jest wdrażanie tego podejścia oddolnie, przez jednostki biznesowe. Trend ten określany jest mianem demokratyzacji automatyzacji i robotyzacji. Uważa się, że jej upowszechnienie przełoży się na wzrost kreatywności wśród pracowników biznesowych, a tym samym przyczyni się do (współ)tworzenia przez nich innowacji cyfrowych.
Warto także zauważyć, że Karol Darwin to ojciec teorii ewolucji. Organizatorzy seminarium uważają, że na wzór organizmów żywych - także firmy i ich pracowników czeka proces stopniowej ewolucji - w stronę coraz bardziej "scyfryzowanych bytów".
Podczas całodniowego seminarium DARWIN'2019 przedstawione zostaną możliwości automatyzacji i robotyzacji nie tylko w kontekście obniżenia kosztów (redukcji FTE), ale przede wszystkim tworzenia innowacyjnych produktów i usług oraz poprawy jakości obsługi klienta (Customer Experience) i warunków pracy pracowników (Employee Experience).
Seminarium będzie składało się z dwóch części:
- Prezentacji case study dotyczących automatyzacji i robotyzacji w firmach działających w Polsce - łączenie 13 wystąpień;
- Prezentacji konkretnych produktów (zarówno narzędzi RPA jak i LowCode/NoCode) - łącznie 5 warsztatów (UiPath, Wizlink, Qalcwise, Productive24, BluePrism).
Seminarium powinno zainteresować przede wszystkim pracowników komórek biznesowych, działów zajmujących się innowacjami oraz departamentów HR. Pierwszym dwom grupom chcemy pokazać, że szczególnie narzędzia RPA, Low-Code, No-Code służą nie tylko cięciu kosztów (redukcji FTE), ale także pozwalają na kreowanie nowych możliwości biznesowych. Pracownikom HR chcemy zaś zwrócić uwagę na konieczność rozwoju kompetencji cyfrowych wśród pracowników biznesowych z ich firm.
Patronem seminarium jest Fundacja Digital Poland oraz Computerworld.
Pełny program seminarium, lista prelegentów i informacje organizacyjne dostępne są na stronie https://darwin2019.pl.
Zapraszamy do udziału!.
Dodaj komentarz