Zapraszam na IBPA Summit'2022 i panel dyskusyjny poświęcony potencjałowi robotyzacji

Kategoria II
Zapraszam na IBPA Summit'2022 i panel dyskusyjny poświęcony potencjałowi robotyzacji

Robotyzacja / automatyzacja procesów biznesowych na dobre zagościła w polskich firmach. Pojawia się jednak pytanie czy jest to tylko przejściowy trend, czy trwała tendencja.

Zagadnienie to jest kluczowym tematem panelu dyskusyjnego, który odbędzie się podczas tegorocznej konferencji Intelligent Business Process Automation Summit'2022.

Mam wielką przyjemność i zaszczyt być jego moderatorem, a wśród zaproszonych gości znajdują się interesariusze  z poziomu C-Level (podaję je w kolejności alfabetycznej):

  • Robert Gowin Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny Unum Życie TUiR
  • Piotr Sankowski, Prezes Ideas NCBR
  • Karol Wawrzynowski, SSC Director, Jerónimo Martins

Podczas panelu podejmiemy temat czy robotyka i automatyzacja - kolos na glinianych nogach? 

Czwarta edycja Intelligent BPA Summit odbędzie się całkowicie w formule online. W bezpiecznym zaciszu domowym lub w wygodnej przestrzeni własnego miejsca pracy, będziecie mogli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu poświęconym automatyzacji procesów biznesowych. 

Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie: https://bpasummit.pl/.

Podczas Intelligent BPA Summit online wysłuchać będzie można wykładów w sesji plenarnej, a następnie wybrać interesujące tematy w 2 sesjach równoległych. W czasie wystąpień ekspertów będzie możliwość zadawania pytań. Nie zabraknie również dyskusji roundtable. Dzięki wideokonferencji będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i wraz z innymi uczestnikami poszukać rozwiązania problemów związanych z robotyzacją.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym przedsięwzięciu. Jest ono dedykowane dla: menedżerów odpowiedzialnych za rozwój i optymalizację biznesu: członków zarządów, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów IT oraz dyrektorów finansowych.

Z przyjemnością informujemy, iż Robonomika objęła konferencję patronatem. Z tego tytułu organizatorzy przygotowali specjalny rabat! Z kodem promocyjnym „Robonomika10” otrzymacie 10% rabatu!