Zapraszam na II Rentgen Technologiczny: Microsoft Power Platform Governance – jak stworzyć i wdrożyć zasady automatyzacji w modelu demokratycznym?

Kategoria II
Zapraszam na II Rentgen Technologiczny: Microsoft Power Platform Governance – jak stworzyć i wdrożyć zasady automatyzacji w modelu demokratycznym?

Czym jest Rentgen Technologiczny? To inicjatywa Liderzy.AI - polska społeczność liderów hiperautomatyzacji. Jej celem jest "prześwietlanie" najnowszych (i czasami tych starszych) rozwiązań produktowych z obszaru hiperautomatyzacji. Prześwietlenia będą miały charakter publiczny i będę realizowane w formie webinariów :).

Pierwszy Rentgen Technologiczny odbył się przed wakacjami i dotyczył rozwiązań UiPath.

Obecnie będziemy dyskutować o rozwiązaniu firmy Microsoft Power Platform Center of Excellence.

Zakres tematyczny webinarium obejmuje następujące punkty:

  • Start - 5 min 
  • Cześć główna – 45 min - prezentacja możliwości Power Platform Center of Excellence 
  • Sesja Q&A – 10 min 

Webinarium odbędzie się 26 października (środa), startujemy o godz. 10:00.

W webinarium będzie uczestniczyć przedstawiciel Microsoft Polska - Pan Michał Rok. Pan Michał ma 17 lat doświadczenia w upraszczaniu i automatyzowaniu pracy. Od 10 lat pracuje w Microsoft, gdzie zaczynał jako architekt wdrożeń Dynamics 365. Od 5 lat zajmuje się Microsoft Power Platform, czyli zbiorem narzędzi do budowania nowych rozwiązań informatycznych. Działa zarówno na styku istniejących aplikacji jak i tam, gdzie aplikacji dotąd nie było a proces jest zupełnie nowy. Jako starszy specjalista techniczny pomaga klientom Microsoft w regionie EMEA w ocenie przydatności tej platformy.

Planowany czas trwania webinarium to 60 min. Na dzień przed webinarium otrzymacie Państwo link do transmisji.

Uwaga: Te osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w webinarium, ale się na nie zarejestrują w przeciągu 5 dni po wydarzeniu otrzymają link do nagrania.

Aby zarejestrować się, wystarczy wypełnić poniższy formularz (proszę chwilę poczekać na jego załadowanie się). Po jego wypełnieniu otrzymacie Państwo w przeciągu 15 min. maila z potwierdzeniem rejestracji.