Zapraszam na moje wystąpienie podczas BPA Summit: Skalowanie automatyzacji / robotyzacji w firmie

Kategoria II
Zapraszam na moje wystąpienie podczas BPA Summit: Skalowanie automatyzacji / robotyzacji w firmie

W zdecydowanej większości dużych podmiotów działających w Polsce istnieją już zespoły zajmujące się robotyzacją procesów. Z badań przeprowadzonych przez autora w III kwartale 2019 r. u liderów średnia liczba robotów oscyluje w takich organizacjach między 20 a 50, w zdecydowanej liczbie firm jest jest jednak mniejsza (nie więcej niż 10 robotów).

Pojawia się pytanie, czy przy takiej liczbie robotów jest sens utrzymywać to podejście? Jednocześnie bardzo często wyzwaniem jest zwiększenie jest liczby tych robotów.

Dlatego celem prezentacji, którą przedstawię w dniu 7 kwietnia podczas konferencji "Business Process Automation Summit" zaprezentuję przestawię podejście do przeprowadzania wdrożeń robotów (i szerzej – automatyzacji) na jeszcze szerszą skalę. Będę starał się odpowiedzieć na trzy związane z tym pytania: Czy i kiedy jest sens to robić oraz jak zrealizować to w efektywny sposób?

Tegoroczna edycja BPA Summit odbędzie się całkowicie w formule online. W bezpiecznym zaciszu domowym lub w wygodnej przestrzeni własnego miejsca pracy, będziecie mogli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu poświęconym automatyzacji procesów biznesowych. 

Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie: https://bpasummit.pl/.

Podczas BPA Summit online wysłuchać będzie można wykładów w sesji plenarnej, a następnie wybrać interesujące tematy w 2 sesjach równoległych. W czasie wystąpień ekspertów będzie możliwość zadawania pytań! Nie zabraknie również dyskusji roundtable. Dzięki wideokonferencji będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i wraz z innymi uczestnikami poszukać rozwiązania problemów związanych z robotyzacją.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym przedsięwzięciu. Jest ono dedykowane dla: menedżerów odpowiedzialnych za rozwój i optymalizację biznesu: członków zarządów, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów IT oraz dyrektorów finansowych.

Wśród jego prelegentów znajdą się m.in.:

  • Robert Gowin, Unum Życie TUiR - Jakie procesy robotyzować? Jakiej klasy narzędzia wybrać? Jak wdrażać? 
  • Krzysztof Karaszewski, HSBC - Rozwój kompetencji związanych z RPA w praktyce 
  • Damian Kędziora, Hanken School of Economics - Przegląd najpopularniejszych rozwiązań RPA 
  • Waldemar Szczepański, Bank Pocztowy - Robotyzować czy zmieniać systemy?

Z przyjemnością informujemy, iż Robonomika objęła konferencję patronatem. Z tego tytułu organizatorzy przygotowali specjalny rabat! Z kodem promocyjnym „Robonomika15” otrzymacie 15% rabatu!