Call for Papers: Seminarium "Od prostej automatyzacji do robotów księgowych i sprawozdawczych"

Kategoria II
Call for Papers: Seminarium

W dniu 20 września 2018 r. planujemy zorganizować na SGH seminarium poświęcone automatyzacji i robotyzacji obszaru rachunkowości. Chcemy przedstawić na nim ścieżkę przejścia od prostej automatyzacji do zastosowania na szeroką skalę robotów w obszarze księgowości i sprawozdawczości. 

Wprowadzenie automatyzacji będzie przedstawiane zarówno z perspektywy makro (tj. dziedziny rachunkowości) jak i mikro (tj. poszczególnych przedsiębiorstw). Odbiorcami seminarium będą pracownicy zarówno wewnętrznych działów księgowości, jak również firmy świadczące usługi księgowe (w tym Shared Services Center).

Obecnie poszukujemy osób (zarówno z działów finansowych jak i IT), które na potrzeby własnych organizacji wdrażały automatyzację i robotyzację w księgowości/sprawozdawczości i chciałby podzielić się tymi doświadczeniami podczas planowanego seminarium. 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu [email protected].

PS. Celowo seminarium nazwaliśmy AURORA. W mitologii rzymskiej jest to bogini zorzy porannej, brzasku i świtu (poranku). A my podczas seminarium chcemy bowiem pokazać świt rewolucji, która nadciąga w obszarze rachunkowości.