Czas na aktualizację kryteriów oceny narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych

Kategoria II
Czas na aktualizację kryteriów oceny narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych

Prawie półtora roku temu na serwisie Robonomika.pl na serwisie Robonomika.pl udostępniłem nieodpłatnie wersję 3.0 "Katalog kluczowych kryteriów oceny platformy RPA".

Ma on postać pliku Excel i zawiera 75 kryteriów, pogrupowanych w 11 kategorii oceny, zgrupowanych w trzy obszary - wymagania funkcjonalne, wymagania niefunkcjonalne i wymagania pozostałe (związane z dostawcą, licencjonowaniem podejściem do wdrożenia).

Link do pobrania narzędzia w obecnej (tj. 3.0) wersji: https://robonomika.pl/katalog-kluczowych-kryteriow-oceny-platformy-rpa-wymagania-na-narzedzie

Obecnie stwierdziłem, analizując rozwój narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych, że czas najwyższy dokonać aktualizacji tego katalogu (tym bardziej, że część firm rozważa zmianę platform do robotyzacji).

Będę wdzięczny za Państwa opinie (zarówno dostawców, konsultantów jak i klientów) - co powinno zostać zmienione / rozszerzone w tym katalogu, aby odzwierciedlał on obecny stan rozwoju narzędzi RPA.

Na Państwa uwagi (ze względu na jeszcze trwające ferie) czekam do 5 marca (proszę o kontakt mailowy: [email protected], lub telefoniczny: 501 707 525).