Webinarium nt. zastosowania narzędzi Open Source w automatyzacji / robotyzacji - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium nt. zastosowania narzędzi Open Source w automatyzacji / robotyzacji - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja/  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Obecnie zapraszamy na spotkanie z firmą Promity,  która przedstawi możliwości wykorzystania rozwiązań open source do automatyzacji  / robotyzacji procesów biznesowych.

Już 16 czerwca (wtorek) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy mogli usłyszeć m.in. o następujących tematach:

  • Krótki przegląd rozwiązań open-source RPA
  • Robot Framework – przykład rozwiązania open-source RPA
  • Talend DI – wprowadzenie
  • Integracja Talend – Robot Framework
  • Quo vadis RPA - rozwiązania komercyjne vs open-source

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony Promity w webinarium wezmą udział następujący Panowie:

GwardysKrzysztof Gwardys - Architekt, na co dzień zajmujący się rozwojem oprogramowania i architekturą rozwiązań przetwarzających duże wolumeny danych, w tym danych nieustrukturyzowanych. Wdraża rozwiązania firmy Talend wspierając integrację danych, aplikacji i budowę inteligentnych rozwiązań Big Data. Wspierał łączenie różnych „światów” w organizacji, w szczególności: biznesu i IT, zarządzania i architektury, budowy oprogramowania i jego utrzymania. Obecnie CEO Promity.

PikKarol Pik - Absolwent Politechniki Gdańskiej, EMBA, Lean Six Sigma Black Belt. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych dla sektora finansowego. Realizował budowę dedykowanych systemów informatycznych i uczestniczył w wielu przedsięwzięciach transformacyjnych związanych z integracją czy migracją danych. Długoletnia praca na styku biznesu i IT nauczyła go słuchania i mówienia językiem oczekiwań biznesu. W Promity odpowiedzialny za realizację projektów automatyzacji, optymalizacji procesów i RPA.