Podsumowanie i slajdy z seminarium BAKCYL'2019 (Budowa zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych)

Kategoria II
Podsumowanie i slajdy z seminarium BAKCYL'2019 (Budowa zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych)

12 grudnia 2020 r. miałem przyjemność gościć w murach SGH - w ramach seminarium BAKCYL'2019 (nazwa seminarium akronim od sformułowania „Budowa kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych - dobre praktyki i wyzwania”) - łącznie blisko 180 osób zainteresowanych automatyzacją i robotyzacją oraz kompetencjom cyfrowym. Dzięki 14 fantastycznym prelegentom (którym serdecznie dziękuję) udało się przeprowadzić 10 wykładów.

Poniżej loga organizacji, z których pochodzili nasi prelegenci:

Loga prelegentów

Możecie Państwo pobrać wszystkie prezentacje, które były prezentowane na seminarium. Są one dostępne na końcu tego wpisu (wymagane jest zalogowanie się do serwisu Robonomika.pl na nieodpłatne konto gold; jeżeli go Państwo nie macie, proszę kliknąć tutaj, aby je utworzyć).

Podczas seminarium BAKCYL'2019 przedstawiono dobre praktyki i wyzwania związane z rozwojem zaawansowanych kompetencji cyfrowych wśród pracowników działów biznesowych średnich i dużych polskich przedsiębiorstw.

Seminarium przedstawiało - w formie case study - podejścia do rozwoju kompetencji w dwóch najbardziej aktualnych obecnie obszarach:

  • Automatyzacji / robotyzacji procesów biznesowych
  • Sztucznej inteligencji.

Mam nadzieję, że udostępnione poniżej materiały będą dla Państwa inspirującą lekturą.