Zapraszamy na 4 edycję największej w kraju konferencji o HiperAutomatyzacji - same case study z Polski

Kategoria II
Zapraszamy na 4 edycję największej w kraju konferencji o HiperAutomatyzacji - same case study z Polski

Już 1 grudnia 2021 r. zapraszam do udziału w 4 edycji konferencji poświęconej  jednemu z najważniejszych - według firmy Gartner - trendów technologicznych ostatnich lat - tj. hiperautomatyzacji. Jest ona definiowana jako zastosowanie kombinacji szeregu narzędzi informatycznych, wzbogaconych - wszędzie tam gdzie jest to możliwe i zasadne - o mechanizmy uczenia maszynowego (szerzej: sztucznej inteligencji), mające na celu wzmocnienie potencjału pracowników.

Zdecydowaliśmy się na organizację kolejnej edycji wydarzenia, gdyż we wcześniejszych trzech jego edycjach uczestniczyło blisko 4000 osób z całej Polski.

Jako myśl przewodnią planowanej edycji wybraliśmy "Na drodze do w pełni zautomatyzowanego przedsiębiorstwa". Wierzymy bowiem, że od postępującej z roku na rok hipearautomatyzacji nie ma odwrotu - trzeba tylko dobrać odpowiednie strategie, metody i narzędzia jej wdrażania.

Jednocześnie konferencja jest częścią przedsięwzięcia dotyczącego budowy polskiej społeczności hiperautomatyzacji - Liderzy.AI i jednocześnie projektu badawczego dotyczącego asymilacji innowacji cyfrowych.

Konferencja będzie miała postać prezentacji konkretnych case study - przedstawiających w jaki sposób firmy działające w Polsce podchodzą do wdrażania hiperautomatyzacji. W jej trakcie przedstawiciele sektorów bankowego, ubezpieczeniowego, SSC/BPO, handlu, e-commerce, ochrony zdrowia, przemysłu i telekomunikacji podzielą się zdobytymi doświadczeniami.

Przedstawiamy aktualną listę firm, których przedstawicieli będziemy mieli przyjemność gościć:

  • Instytucje finansowe: Alior Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, Hestia, HSBC, Link4, mBank, Nationale Nederlanden, Nordea, Bank Pekao, Unum
  • Handel / E-commerce: CCC, Allegro
  • SSC/BPO: Arla Foods, Schaeffler, Volvo
  • Ochrona zdrowia: Neuca
  • Produkcja: Danone, Espersen, TDJ/Famur
  • Telekomunikacja: Plus, T-Mobile
  • NGO: Fundacja Digital Poland

Ze względu na bogactwo materiału konferencja będzie podzielona na dwa równoległe strumienie: RPA oraz Beyond RPA.

Wydarzenie to będzie miało formułę w 100% on-line

Uczestnicy konferencji będą mieli dostęp nieodpłatnie (przez co najmniej 8 tygodnie) do nagrań z tego wydarzenia i udostępnionych przez prelegentów materiałów. Ponadto zarejestrowane osoby uzyskają dostęp do nagrań i materiałów z wcześniejszych edycji (łącznie 40 godzin nagrań).

Podczas tej edycji konferencji przedstawimy w jaki sposób firmy mogą wykorzystywać potencjał automatyzacji procesów biznesowych, możliwy do osiągnięcia dzięki odpowiedniemu doborowi i połączeniu ze sobą w spójną całość narzędzi RPA, OCR, LowCode, Process Mining oraz AI (sztucznej inteligencji) i w jaki sposób powinny te narzędzia wdrażać.

Konferencja powinna zainteresować przede wszystkim menadżerów odpowiedzialnych za cyfrową transformację (automatyzację / sztuczną inteligencję), szefów działów operacji, osoby odpowiedzialne za innowacje.

Partnerem medialnym seminarium jest Fundacja Digital Poland.

Pełny program konferencji, lista prelegentów i informacje organizacyjne dostępne są na stronie https://hiperautomatyzacja.pl.

Zapraszamy do udziału!