Już 30 czerwca konferencja HiperAutomatyzacja'2020 - w 100% on-line i za 0 zł :)

Kategoria II
Już 30 czerwca konferencja HiperAutomatyzacja'2020 - w 100% on-line i za 0 zł :)

Już 30 czerwca 2020 r. zapraszam do udziału w konferencji poświęconej najważniejszemu - według firmy Gartner - trendowi technologicznemu w bieżącym roku - tj. hiperautomatyzacji. Jest ona definiowana jako zastosowanie kombinacji szeregu narzędzi informatycznych, wzbogaconych - wszędzie tam gdzie jest to możliwe i zasadne - o mechanizmy uczenia maszynowego (szerzej: sztucznej inteligencji), mające na celu wzmocnienie potencjału pracowników.

Wydarzenie to jest nieodpłatne (obowiązują spersonalizowane wejściówki), w 100% on-line i wśród prelegentów nie ma przedstawicieli firm IT/doradczych (za to są mówcy z takich firm jak np.: Arla Foods, BNP Paribas, BNP Paribas Securities Services, Hapag-Lloyd, HSBC, ING, mBank, Nordea, Orange, Raben, Schaeffler, Warta, Business Support Solution (Grupa Pelion)

Dodatkowo uczestnicy konferencji będą mieli dostęp nieodpłatnie (przez co najmniej 3 tygodnie) do nagrań z tego wydarzenia i udostępnionych przez prelegentów materiałów.

Konferencja jest częścią projektu badawczego dotyczącego strategicznych i organizacyjnych aspektów robotyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach działających w Polsce.

Podczas I ogólnopolskiej konferencji HiperAutomatyzacja'2020 przedstawimy w jaki sposób firmy mogą wykorzystywać potencjał automatyzacji procesów biznesowych, możliwy do osiągnięcia dzięki odpowiedniemu doborowi i połączeniu ze sobą w spójną całość narzędzi RPA, OCR, LowCode, Process Mining oraz AI (sztucznej inteligencji).

Konferencja będzie miała postać prezentacji konkretnych case study - prezentujących w jaki sposób firmy działające w Polsce podchodzą do wdrażania hiperautomatyzacji. W jej trakcie przedstawiciele sektorów bankowego, ubezpieczeniowego, logistycznego, SSC/BPO.

Konferencja powinna zainteresować przede wszystkim menadżerów odpowiedzialnych za cyfrową transformację (automatyzację / sztuczną inteligencję), szefów działów operacji, osoby odpowiedzialne za innowacje.

Patronami seminarium są: Fundacja Digital Poland, Computerworld oraz portal SztucznaInteligencja.pl.

Pełny program konferencji, lista prelegentów i informacje organizacyjne dostępne są na stronie https://hiperautomatyzacja.pl.

Zapraszamy do udziału!.