Spotkajmy się na XV Konferencji Service Process Improvement Network w Krakowie

Kategoria II
Spotkajmy się na XV Konferencji Service Process Improvement Network w Krakowie

W dniach 12-13 września 2023 r.  w Krakowie odbędzie się XV Edycja Konferencji Service Process Improvement Network (SPIN)! Na tegoroczne spotkanie składa się szereg warsztatów i prezentacji na bardzo różne tematy – od demokratyzacji technologii IT, poprzez przyszłość pracy w kontekście sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwo, automatyzacja prac aż do zarządzania zmianą.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają na tą edycję konferencji zarówno liderów dużych centrów usług wspólnych, jak i menedżerów mniejszych zespołów czy twórców startupów.

Konferencja podzielona jest na części:

  • praktyczną i networkingową – całodniowe warsztaty prowadzone przez ekspertów oraz wieczorne after-party,
  • inspirującą – prelekcje ekspertów.

Pierwszy dzień (wtorek) ma postać całodniowych warsztatach, które umożliwią pogłębienie wiedzy w wybranych obszarach oraz nawiązanie nowych relacji. Zajęcia będą prowadzone przez świetnych specjalistów. Uczestnictwo tego dnia jest odpłatne i wynosi 1000 zł netto + VAT (1230 zł brutto). 

Po zakończonych warsztatach we wtorek wieczorem odbędzie się nieformalne spotkanie dla uczestników - zarówno dla tych, którzy brali udział w warsztatach, jak i tych przybywających na drugi dzień konferencji.

Drugi dzień konferencji (środa) poświęcony jest prelekcjom, które będą miały miejsce w budynku Zespołu Dydaktyczno-Bibliotecznego na terenie Kampusu 600-Lecia Uniwersytetu. Dzień ten jest otwarty i nieodpłatny dla wszystkich. Udział w konferencji możliwy jest po dokonaniu zapisu za pośrednictwem formularza.

Podczas tej konferencji będę opowiadał o temacie, który szczególnie mnie fascynuje czyli #DemokratyzacjiIT - będę starał się przekonać słuchaczy, że nie tylko warto realizować takie podejście, ale również że się opłaca :).

Szczegóły konferencji dostępne są na stronie https://spinetwork.pl/pl/xv-otwarta-konferencja-spin/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!