Startują zapisy na DWUDNIOWĄ konferencję HiperAutomatyzacja vol. 6

Kategoria II
Startują zapisy na DWUDNIOWĄ konferencję HiperAutomatyzacja vol. 6

Uruchomiliśmy właśnie zapisy na 6-tą edycję konferencji HiperAutomatyzacja. W listopadzie 2022 mija 3 lata, od kiedy firma Gartner spopularyzowała termin hiperautomatyzacja. Uznaliśmy, że to świetna okazja, aby ponownie spotkać się i porozmawiać o sukcesach i porażkach wdrażania tej koncepcji w polskich firmach.

Do tej pory odbyło się 5 edycji konferencji - w których uczestniczyło blisko 8000 osób:

  • Konferencja Hiperautomatyzacja vol. V "Jak łączyć modele i narzędzia automatyzacji" miała miejsce w marcu 2022. Uczestniczyło w niej blisko 2500 osób z prawie 900 firm.
  • Konferencja Hiperautomatyzacja vol. IV "Na drodze do w pełni zautomatyzowanego przedsiębiorstwa" miała miejsce w grudniu 2021. Uczestniczyło w niej ponad 1100 osób z prawie 400 firm.
  • Konferencja Hiperautomatyzacja vol. III "Radar technologiczny" miała miejsce w lutym 2021. Uczestniczyło w niej blisko 2300 osób z prawie 1500 firm.
  • Konferencja Hiperautomatyzacja vol. II "Od centralizacji do demokratyzacji i od IT do biznesu" miała miejsce w listopadzie 2020. Uczestniczyło w niej blisko 980 osób z prawie 350 firm.
  • Konferencja Hiperautomatyzacja vol. I "Jak efektywne automatyzować procesy dzięki łączeniu RDA / RPA / OCR / LowCode / NoCode / AI" miała miejsce w czerwcu 2020. Uczestniczyło w niej blisko 800 osób z prawie 250 firm.

Na tej edycji będziemy rozmawiać o takich zagadnieniach jak:  RPA / LowCode / NoCode / Chatboty / Voiceboty / MLOps / API / BPMS / Process Mining.

Samo wydarzenie będzie trwało aż dwa dni. Odbędzie się ponad 20 wystąpień w formie prezentacji case studies i 5 warsztatów.

Pierwszego dnia prelekcje zorganizowane będą w 2 ścieżkach tematycznych (zarządczo-menadżerskiej oraz technologicznej). Zaprezentowane zostaną case studies: Allegro, Empik, Pandora, Uniqa, Atlas, Raben, Biedronka, Morele.net, Hitachi Vantara, MPWiK, Bayer, Velux, Credit Agricole, Ergo, Nordea Bank, Fundacja, Medicover, Südzucker Polska, Bank BNP Paribas, ECE Group Services.

Drugiego dnia odbędzie się seria warsztatów pod hasłem: "Demokratyzacja automatyzacji w skali Enterprise".

Istnieje możliwość nieodpłatnego udziału w tym wydarzeniu - do 3 osób z każdej firmy (nie dotyczy to przedstawicieli firm doradczych, IT, edukacyjnych).

Link do wydarzenia i rejestracji: https://hiperautomatyzacja.pl/

Zapraszam serdecznie Państwa do udziału!