Webinarium z partnerami Softomotive w Polsce - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium z partnerami Softomotive w Polsce - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja/  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Obecnie zapraszamy na spotkanie z PIRXON Robot partnerem w Polsce firmy Softomotive - firmy, która właśnie została kupiona przez Microsoft.

Już 9 czerwca (wtorek) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy mogli usłyszeć m.in. o następujących tematach:

  • Główne funkcjonalności narzędzia
  • Licencjonowanie
  • Prezentacja narzędzia
  • Rozszerzenia narzędzia

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony PIRXON w webinarium wezmą udział następujący Panowie:

Sobolewski

Bartosz Sobolewski - Prezes Zarządu spółki PIRXON SA, która od 15 lat z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej. Odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów wytwarzania i wdrażania oprogramowania oraz  zarządzania zespołami IT. Ukończył informatykę na Politechnice Gdańskiej oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Ekonomii w Olsztynie. Posiada certyfikaty Prince2 Practitioner i ITIL Foundation. Pasjonuje się weryfikacją nowych technologii w życiu codziennym. Za swój największy sukces uważa stworzenie firmy rozwijającej się w przyjaznej atmosferze. 
 

Kaczmarek

Piotr Kaczmarek - Dyrektor rozwoju w spółce PIRXON SA, która od 15 lat z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej. Odpowiada za rozwój biznesu i kieruje współpracą z klientami. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności poprzez wdrożenie różnorodnych rozwiązań informatycznych. Ukończył studia na wydziale Informatyki, Telekomunikacji i Elektroniki Politechniki Gdańskiej, natomiast umiejętności biznesowe zdobywał na wydziale Zarządzania i Ekonomii tej samej uczelni. W roku 2009 został zaproszony do grupy inicjatywnej, której celem było zawiązanie klastra ICT na Pomorzu - dzięki jej działaniom klaster ICT zyskał status klastra kluczowego w województwie pomorskim, a obecnie skupia około 100 firm z sektora ICT. Prywatnie Piotr jest pasjonatom motocykli oraz starych samochodów. Wolny czas spędza aktywnie, najlepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół.