Webinarium z przedstawicielami Qalcwise - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium z przedstawicielami Qalcwise - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja /  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Obecnie zapraszamy na spotkanie z Qalcwise - polskiego producenta narzędzia klasy NoCode.

Już 19 maja (wtorek) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy mogli usłyszeć m.in. o następujących tematach:

  • Historia powstania narzędzia
  • Funkcjonalności narzędzia
  • Model licencjonowanie
  • Wsparcie firm w czasach pandemii

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony Qalcwise w webinarium wezmą udział następujące osoby:

Krzysztof KowalKrzysztof Kowal - Co-founder & CEO Qalcwise.com; jest współzałożycielem i współpomysłodawcą platformy Qalcwise. Od blisko 25 lat zajmuje się wdrożeniami systemów biznesowych dla dużych przedsiębiorstw i organizacji w Polsce i na świecie (ERP, CRM, ITSM/ITIL). Jest również Prezesem Zarządu i współwłaścicielem firmy doradczej Incube CPM, gdzie zajmuje się propagowaniem i wdrażaniem idei zarządzania efektywnością przedsiębiorstw – Corporate Performance Management.
Absolwent EFP École Franco-Polonaise des Nouvelles Technologies d’Information et Telecommunication. 

Sylwia CiemińskaSylwia Ciemińska - Manager of Sales w Qalcwise.com; od ponad 10 lat związana z branżą IT. Współtworzyła sieć partnerską w Dell i Sage, a w Edenred odpowiadała za wprowadzenie nowego rozwiązania do zarządzania wydatkami służbowymi na polski rynek. W Qalcwise wspiera klientów w procesie decyzyjnym i wyborze  rozwiązania najlepiej dostosowanego do specyfiki firmy. Posiada duże doświadczenie we wdrażaniu systemów dedykowanych działom finansowym i kadrze menedżerskiej, pozwalających na osiągniecie pełnej transparentności i kontroli procesów oraz optymalizacji kosztów.
 

Gorąco zapraszam do udziału!
Prof. SGH, dr. hab. Andrzej Sobczak
Redaktor naczelny Robonomika.pl