Jak ugryźć strucle dwie, czyli co zrobić z systemami legacy - IV seminarium z cyklu SPARTA

Kategoria II
Jak ugryźć strucle dwie, czyli co zrobić z systemami legacy - IV seminarium z cyklu SPARTA

Pod koniec maja odbyło się na terenie kampusu SGH seminarium „Jak ugryźć struclę – czyli co zrobić z systemem legacy, stanowiącym istotną barierę w rozwoju firmy?”, zrealizowane w ramach cyklu SPARTA (Strategie Przedsiębiorstw w świecie Automatyzacji i RoboTyzAcji biznesu).

Pomimo małej medialności tematu (bo łatwiej jest się przecież pochwalić wdrożeniem IoT czy BigData aniżeli posiadaniem systemu legacy) spotkał się on z bardzo dobrym przyjęciem.

Majowe spotkanie zaplanowano na trzy godziny. Okazało się jednak, że w tym czasie zdołaliśmy omówić tylko trzy case study (bank, firma telekomunikacyjna, firma ubezpieczeniowa). Zostało jeszcze do przedyskutowania kilka case study (banki, telko, leasing, zdrowie…).  

Dlatego 20 czerwca organizujemy dogrywkę. Tym razem mamy do dyspozycji 4.5-5 godzin. Zaczynamy o 11.00. Spotkanie planujemy zakończyć około 15:00-15:30. 

Oczywiście udział w spotkaniu jest nieodpłatny (poza przedstawicielami firm IT/doradczych/outsourcingowych oraz sektora publicznego). Zapewniamy przerwę kawową, lunch oraz komplet materiałów.

Ale tym razem jest również małym haczyk. Aby wziąć udział w spotkaniu trzeba podzielić się doświadczeniami swojej organizacji – jak radzimy sobie z takimi zagadnieniami. W praktyce oznacza to przygotowanie i omówienie kilku- czy kilkunasto-slajdowej prezentacji na seminarium. Mam świadomość, że jest to pewnego rodzaju bariera uczestnictwa w seminarium. Jednak sądzę, że pozwoli to zgromadzić osoby naprawdę zainteresowane tą problematyką, tych, którzy na co dzień borykają się u siebie z takimi struclami.

Zainteresowanych udziałem w seminarium zapraszam do bezpośredniego kontaktu ([email protected]).