Sztuczna inteligencja: kiedy i jak bardzo zmieni naszą rzeczywistość - moje tezy na spotkanie Związku Banków Polskich

Kategoria II
Sztuczna inteligencja: kiedy i jak bardzo zmieni naszą rzeczywistość - moje tezy na spotkanie Związku Banków Polskich

Na zaproszenie Związku Banków Polskich w dniu 18 października 2018 r. wezmę udział w spotkaniu Klubu Polska 2025+. Odbędzie się ono po tytułem „Sztuczna inteligencja – kiedy i jak bardzo zmieni naszą rzeczywistość”.

Razem z Panią Karoliną Marzantowicz, Chief Technology Officer CEE w IBM i prof. dr hab. Pawła Łuków etyka z Uniwersytetu Warszawskiego będziemy rozmawiać czym tak na prawdę jest AI, gdzie obecnie znajduje zastosowanie, jakie są kierunki rozwoju i możliwości biznesowe, w czym sztuczna inteligencja wspomoże bądź zastąpi człowieka, a także - czy jest się czego obawiać ze strony "inteligentnych systemów" i jakie konsekwencje społeczne może rodzić wykorzystanie sztucznej inteligencji?

Zapraszam do zapoznania się z tezami, które przygotowałem do tego wystąpienia.

Dyskusje będzie można śledzić na żywo w internecie ze strony głównej Związku Banków Polskich www.zbp.pl, stronach Centrum Prawa Bankowego i Informacji – www.alebank.pl raz na stronach telewizji internetowej www.Bankier.tv. Rozpoczęcie 18 października, o godzinie 17:00. Serdecznie Państwa zapraszam do włączenia się do aktywnego włączenia w spotkanie.