Webinarium z przedstawicielami G1ANT - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium z przedstawicielami G1ANT - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja/  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Obecnie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami G1ANT - firmy z polskimi korzeniami dostarczającej narzędzia klasy RPA.

Już 2 czerwca (wtorek) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy mogli usłyszeć m.in. o następujących tematach:

  • Historia powstania 
  • Wyjście do klientów
  • Licencjonowanie
  • Prezentacja narzędzia
  • Roboty w czasach pandemii

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony G!ANT w webinarium wezmą udział następujący Panowie:

JagiełłoMateusz Jagiełło - Dekada doświadczenia w sprzedaży i marketingu, obecnie Dyrektor tych działów w G1ANT. Promotor automatyzacji i mądrej pracy, absolwent estońskiego Tartu Ülikool i Uniwersytetu Warszawskiego. Na Robonomice zaprezentuje wybrane przykłady wdrożeń u klientów G1ANT.

KempinskiMaciej Kempinski - 12 lat doświadczenia we wdrożeniach systemów klasy Enterprise (ERP, CRM, DMS, ECM, BPS, RPA). Wielki fan optymalizacji i automatyzacji procesów. Geek. Człowiek mówiący zarówno językiem biznesu, jak i IT. Magister inżynier Informatyki na Politechnice Szczecińskiej oraz absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej.

KmiecikTomasz Kmiecik - CEO i współzałożyciel G1ANT. Seryjny przedsiębiorca wywodzący się ze świata mediów, finansów oraz bankowości. Potrzeby automatyzacji zauważone w poprzednich projektach zaowocowały fascynacją Tomka branżą RPA i powstaniem G1ANTa.

RatajczakJacek Ratajczak - Prowadzący prezentację z ramienia G1ANT jako Business Development Director. Od blisko 12 lat związany z branżą IT, pracował w korporacjach, software house'ach i startupach. Twórca Fundacji PLUGin, wspierającej polską diasporę innowacyjną w świecie.

PrusikKrzysztof Prusik - CTO i współzałożyciel G1ANT. Certyfikowany, profesjonalny programista Microsoft, pasjonujący się programowaniem w #C z 22 letnim doświadczeniem. Swoją przygodę z programowaniem zaczął w wieku 15 lat, w języku Z80 na 8-bitowym komputerze Amstrad CPC 6128. Był redaktorem publikacji dotyczących programowania w magazynach “Amiga” i “Enter”.

 

WitusikPrzemysław Witusik - Lead Software Architect w G1ANT. W świecie IT od 16 lat z doświadczeniem m.in. w branży finansowej, ekspert C#. Od ponad 6 lat filar działu developerskiego G1ANT