Zapraszam na BPA Summit'2021 i panel dyskusyjny poświęcony governance robotycznemu

Kategoria II
Zapraszam na BPA Summit'2021 i panel dyskusyjny poświęcony governance robotycznemu

W przeciągu ostatniego roku liczba wdrożeń z zakresu robotyzacji procesów biznesowych (lub inaczej tłumacząc RPA jako zrobotyzowanej automatyzacji procesów) zdecydowanie wzrosła. Dodatkowo firmy, które już wcześniej rozpoczęły swoją przygodę z robotyzacją w istotny sposób zwiększały swoje zatrudnienie, moce przerobowe i skalowały istniejące już wdrożenia.

Coraz częściej pojawia się więc pytanie, nie czy i jak wdrażać robotyzację, ale jak zarządzać coraz większą liczbą robotów w polskich firmach i jak zapewnić governance (ład) w tym obszarze. Zagadnienie to jest kluczowym tematem panelu dyskusyjnego, który odbędzie się podczas tegorocznej konferencji Business Process Automation Summit'2021.

Mam wielką przyjemność i zaszczyt być jego moderatorem, a wśród zaproszonych gości znajdują się na prawdę topowe nazwiska polskiego środowiska RPA (podaję je w kolejności alfabetycznej):

  • Agnieszka Belowska-Gosławska, Nordea,
  • Maciej Obuchowski, Arla Foods
  • Marcin Małek, Alior Bank,
  • Elżbieta Solińska, Santander Bank Polska
  • Wojciech Szremski, Schaeffler Global Services

Podczas panelu podejmiemy temat governance robotyki, a także wyzwań formalno-prawnych, czy licencyjnych, związanych z szybkim wzrostem automatyzowanych procesów: zmianą architektury, migracją pomiędzy systemami różnych dostawców. 

Tegoroczna edycja BPA Summit odbędzie się całkowicie w formule online. W bezpiecznym zaciszu domowym lub w wygodnej przestrzeni własnego miejsca pracy, będziecie mogli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu poświęconym automatyzacji procesów biznesowych. 

Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są na stronie: https://bpasummit.pl/.

Podczas BPA Summit online wysłuchać będzie można wykładów w sesji plenarnej, a następnie wybrać interesujące tematy w 2 sesjach równoległych. W czasie wystąpień ekspertów będzie możliwość zadawania pytań! Nie zabraknie również dyskusji roundtable. Dzięki wideokonferencji będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i wraz z innymi uczestnikami poszukać rozwiązania problemów związanych z robotyzacją.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym przedsięwzięciu. Jest ono dedykowane dla: menedżerów odpowiedzialnych za rozwój i optymalizację biznesu: członków zarządów, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów IT oraz dyrektorów finansowych.

Wśród jego prelegentów znajdą się m.in.:

  • Piotr Chmiel, T-Mobile - Compliance vs BPA – jak automatyzować w zgodzie z przepisami i wewnętrznymi procedurami
  • Justyna Stepnowska, Ceva Logistics - Robotyzacja vs człowiek - czyli jak w zgodzie z ludźmi wdrożyć RPA w organizacji
  • Sebastian Szachnowski, Volvo Polska - Podejście pakietowe (od “bundle”) do automatyzacji procesów, jako metoda skalowania programu RPA

Z przyjemnością informujemy, iż Robonomika objęła konferencję patronatem. Z tego tytułu organizatorzy przygotowali specjalny rabat! Z kodem promocyjnym „Robonomika15” otrzymacie 15% rabatu!