Katalog dostawców chatbotów / voicebotów / taskbotów [VI edycja - luty 2022]

Kategoria II
Katalog dostawców chatbotów / voicebotów / taskbotów [VI edycja - luty 2022]
 
Ten wpis jest przejrzaną i zaktualizowaną wersją materiału, który pierwotnie opublikowany został na tym serwisie w dniu 02-04-2019.
Podaj swój adres e-mail, na który będzie przesłany ten artykuł w formie wygodnego do czytania pliku PDF:

W ramach serwisu Robonomika.pl rozwijamy katalogu dostawców Chatbotów / Voicebotów / Taskbotów działających w Polsce (niezależny od listy usługodawców w zakresie RPA).

Jest to już szósta edycja katalogu, powstała na bazie ogólnie dostępnych w sieci materiałów oraz zgłoszeń zainteresowanych firm.

To co bardzo cieszy - to istotny wzrost zgłoszeń w stosunku do poprzedniego zestawienia. Widać, że rynek zaczyna coraz śmielej wykorzystywać rozwiązania w tym obszarze.

Zgodnie z od dawna zapowiadanymi zmianami zasad przygotowania zestawienia od poprzedniej (V) edycji w katalogu są umieszczeni dostawcy, którzy mają co najmniej 2 wdrożenia referencyjne. Uważamy, że rynek na tyle dojrzał przez ostatnie miesiące, iż można oczekiwać od profesjonalnych dostawców usług wdrożeniowych, aby pozyskali 2 referencje (oczywiście mamy świadomość, że nie wszystkie firmy chcą je udostępniać).

Zapraszam wszystkie zainteresowane podmioty do jej współtworzenia (szczegółowe zasady nieodpłatnej współpracy - w szczególności dodawania kolejnych zgłoszeń -  przedstawione są na końcu wpisu).

Życzę udanej i inspirującej lektury. Aby była ona łatwiejsza przygotowałem wizualizację liczby wdrożeń poszczególnych dostawców. To pozwala łatwo wskazać na lidera :).

Uwaga: Katalog szczegółowy znajduje się pod wizualizacją!

 

 

 

 

Jeżeli chcecie Państwo dodać swoją firmę do w/w katalogu - zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Poniżej przedstawione są zasady, które obowiązują przy budowaniu katalogu twórców Chatbotów / Voicebotów / Taskbotów:

 1. Cele prowadzenia katalogu (na dopiero kształtującym się rynku botów) są następujące:
  • Dla usługodawców - możliwość zaprezentowania się potencjalnym klientom.
  • Dla usługobiorców - możliwość poznania usługodawców działających w Polsce.
 2. Zgłoszenie do katalogu jest dobrowolne. 
 3. Zgłoszenie do katalogu jest całkowicie nieodpłatne.
 4. W dowolnym momencie po zgłoszeniu można się z niego wycofać.
 5. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz jego weryfikacja przez redaktora serwisu Robonomika.pl.
 6. W katalogu umieszczane są firmy mające co najmniej 2 wdrożenia referencyjne.
 7. Do zgłaszania się zapraszamy podmioty, które mają co najmniej jedno wdrożenie referencyjne z obszaru Chatbotów / Voicebotów / Taskbotów  - muszą podać nazwę Klienta (i nie może to być wdrożenie wewnętrzne - tj. np. firma "X" wdrożyła u siebie chatbota podaje to wdrożenie jako referencyjne).
 8. Klienci referencyjni mogą być z całego świata, ale firma wdrożeniowa musi działać na terenie Polski.
 9. Redaktor serwisu Robonomika.pl może poprosić firmę zgłaszającą się o przedstawienie listu referencyjnego lub innego dokumentu potwierdzającego to wdrożenie. Jego okazanie jest warunkiem koniecznym do dodania do katalogu.
 10. W przypadku jakichkolwiek pytań/uwag zapraszam do kontaktu [email protected].

Pozwalam sobie także przypomnieć Państwu, że na chwilę obecną w ramach serwisu Robonomika.pl istnieją już trzy katalogi: