Webinarium z przedstawicielami UiPath - w ramach serii "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego"

Kategoria II
Webinarium z przedstawicielami UiPath - w ramach serii

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami uruchomiliśmy cykl praktycznych, nieodpłatnych webinariów prowadzonych z dostawcami narzędzi do automatyzacji / robotyzacji (lub ich autoryzowanym przedstawicielami w Polsce) pod hasłem „Automatyzacja/  robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego”.

Zaczynamy od firmy UiPath - lidera w Polsce jeżeli chodzi o popularność narzędzi na rynku.

Już 15 kwietnia (środa) od godz. 15:00 do 16:30 będziemy rozmawiać z jej przedstawicielami o:

 • UiPath hyper-automation platform - czym jest i jakie ma nowe funkcjonalności 
 • Nowe zasady licencjonowania UiPath 
 • UiPath - coś więcej niż platforma, to eco-system 
  • Partnerzy UiPath 
  • Online Academy i certyfikacja 
  • UiPath Community i UiPath Forum 
  • Academic Alliance – współpraca z uczelniami 
 • UiPath w kontekście COVID-19 – program pro-bono i przykłady zastosowań 
 • Pokaz UiPath Automation Hub z Task Capture I Studio X 

Przewidujemy również czas na pytania i odpowiedzi ze strony słuchaczy.

Aby zapisać się na webinarium wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia - na dzień przed webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Ze strony UiPath w webinarium wezmą udział Pan Marcin Motel, Pan Arkadiusz Soika oraz Pan Aleksander Kania.

MotelMarcin Motel – absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego, Szkoły Głównej Handlowej oraz programu BAM w Babson College. Z wykształcenia ekonomista a z ponad 20 letniego doświadczenia ekspert w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Od lat związany z czołówką firm technologicznych takich jak EMC, IBM, Software AG, Symantec, BMC, Qlik i aktualnie UiPath.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, zaciekły cyklista oraz zapalony kibic koszykówki.

SoikArkadiusz Soika – absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechniki Warszawskiej. Od ponad 15 lat pracuje na projektach IT. Jako developer i architekt rozwijał systemy bilingowe oraz CRM w takich firmach jak TP.SA, Polkomtel, PGNiG. Przez wiele lat zajmował się również integracją systemów tworząc rozwiązania do dzisiaj służące odbiorcom usług w Polsce.
Od 2017 zajmuje się tematyką RPA. Tworzył procesy robotyczne miedzy innymi dla P&G oraz Nestle. W pionierskich czasach szkolił i przekazywał najlepsze praktyki RPA. Konfigurował od podstaw środowisko UiPath w Warta S.A. Obecnie inżynier wsparcia sprzedaży w UiPath. 
Prywatnie ojciec trójki dzieci, zapalony badmintonista i snowboardzista. Uwielbia podróżować i próbować kuchni z całego świata.

KaniaAleksander Kania - wspiera przedsiębiorstwa w zakresie wyboru i sposobu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie. Jego kompetencje rozciągają się od Big Data przez Speech Analytics, Voice Biometrics, Natural Language Processing po Robotic Process Automation and AI. Był jednym z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. Jest twórcą i moderatorem największej na LinkedIn grupy dyskusyjnej poświęconej tematyce RPA: https://www.linkedin.com/groups/8446902/
W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce. Uczestniczy w największych projektach automatyzacji procesów biznesowych realizowanych w naszym kraju.
Aleksander ukończył studia na SGH na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne oraz jest absolwentem Harvard Business School.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy uwag proszę o kontakt ([email protected]).

Zachęcam Państwa do udziału w naszych spotkaniach.

Uwaga 1: nasza akcja jest całkowicie niekomercyjna: ani Państwo nie płacicie za udział w webinariach, ani Robonomika – jako organizator – nie pobiera żadnych opłat od firm prezentujących swoje rozwiązania.

Uwaga 2: Spotkanie z UiPath to pierwsze z serii webinariów. Już 21 kwietnia zapraszam na webinarium z przedstawicielami polskiego dostawcy narzędzia RPA – właścicielem marki Wizlink. Kolejne spotkania to 28.04 – Blue Prism (reprezentowany w Polsce m.in. przez Digt.on), 05.05 – makeitright oraz 06.05 – Automation Anywhere.

Gorąco zapraszam do udziału!
Prof. SGH, dr. hab. Andrzej Sobczak
Redaktor naczelny Robonomika.pl