Zapraszamy do nieodpłatnego udziału w 5 edycji największej w kraju konferencji o HiperAutomatyzacji - case studies i warsztaty!

Kategoria II
Zapraszamy do nieodpłatnego udziału w 5 edycji największej w kraju konferencji o HiperAutomatyzacji - case studies i warsztaty!

Już 23 i 24 marca 2022 r. zapraszam do udziału w 5 edycji konferencji poświęconej  jednemu z najważniejszych - według firmy Gartner - trendów technologicznych ostatnich lat - tj. hiperautomatyzacji. Jest ona definiowana jako zastosowanie kombinacji szeregu narzędzi informatycznych, wzbogaconych - wszędzie tam gdzie jest to możliwe i zasadne - o mechanizmy uczenia maszynowego (szerzej: sztucznej inteligencji), mające na celu wzmocnienie potencjału pracowników.

Zdecydowaliśmy się na organizację kolejnej edycji wydarzenia, gdyż we wcześniejszych czterech jego edycjach uczestniczyło blisko 5200 (!) osób z całej Polski.

Jako myśl przewodnią planowanej edycji wybraliśmy "Jak łączyć metody i narzędzia automatyzacji procesów biznesowych". Wierzymy bowiem, że siłą hiperautomatyzacji jest efektywne łączenie różnych podejść i rozwiązań informatycznych klasy RDA / RPA / OCR / LowCode / NoCode / Chatboty / Voiceboty.

Jednocześnie konferencja jest częścią przedsięwzięcia dotyczącego budowy polskiej społeczności hiperautomatyzacji - Liderzy.AI i jednocześnie projektu badawczego dotyczącego asymilacji innowacji cyfrowych.

Konferencja będzie miała postać prezentacji konkretnych case studies - przedstawiających w jaki sposób firmy działające w Polsce podchodzą do wdrażania hiperautomatyzacji oraz serii praktycznych warsztatów

W trakcie tego wydarzenia przedstawiciele sektorów bankowego, ubezpieczeniowego, SSC/BPO, handlu i przemysłu podzielą się zdobytymi doświadczeniami.

Wydarzenie to będzie miało formułę w 100% on-lineKoszt udziału w konferencji HiperAutomatyzacja 5 - bez względu na wielkość i branżę firmy w której Państwo pracujecie wynosi 0 zł. Wymagane jest tylko prawidłowe wypełnienie i przesłanie zgłoszenia rejestracyjnego (dostępnego na stronie konferencji). Zgłoszenia przyjmowane są do 20.03.2022 r.

Uczestnicy konferencji będą mieli dostęp nieodpłatnie  do nagrań z tego wydarzenia i udostępnionych przez prelegentów materiałów.

Konferencja powinna zainteresować przede wszystkim menadżerów odpowiedzialnych za cyfrową transformację (automatyzację / sztuczną inteligencję), szefów działów operacji, osoby odpowiedzialne za innowacje.

Pełny program konferencji, lista prelegentów i informacje organizacyjne dostępne są na stronie https://hiperautomatyzacja.pl.

Zapraszamy do udziału!