Już 24 listopada konferencja HiperAutomatyzacja'2020 vol. II - w 100% on-line i za 0 zł :)

Kategoria II
Już 24 listopada konferencja HiperAutomatyzacja'2020 vol. II - w 100% on-line i za 0 zł :)

Już 24 listopada 2020 r. zapraszam do udziału w II edycji konferencji poświęconej najważniejszemu - według firmy Gartner - trendowi technologicznemu w bieżącym roku - tj. hiperautomatyzacji. Jest ona definiowana jako zastosowanie kombinacji szeregu narzędzi informatycznych, wzbogaconych - wszędzie tam gdzie jest to możliwe i zasadne - o mechanizmy uczenia maszynowego (szerzej: sztucznej inteligencji), mające na celu wzmocnienie potencjału pracowników.

Wydarzenie to jest nieodpłatne (z wyłączeniem branż IT/doradczej/edukacyjnej), w 100% on-line i wśród prelegentów nie ma przedstawicieli firm IT/konsultingowych (za to są mówcy z takich firm jak np.: Alior Bank, Aviva, AXA, Crecit Agricole Bank Polska, Energa, IKEA, mBank, morele.net, Philip Morris International, PeKaO S.A., PKP Energetyka, TAURON, Uniqa)

Uczestnicy konferencji będą mieli dostęp nieodpłatnie (przez co najmniej 4 tygodnie) do nagrań z tego wydarzenia i udostępnionych przez prelegentów materiałów. Ponadto zarejestrowane osoby uzyskają dostęp do nagrań i materiałów z I edycji wydarzenia (również 14 case study).

Konferencja jest częścią projektu badawczego dotyczącego demokratyzacji i asymilacji robotyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach działających w Polsce.

Podczas tej edycji konferencji przedstawimy w jaki sposób firmy mogą wykorzystywać potencjał automatyzacji procesów biznesowych, możliwy do osiągnięcia dzięki odpowiedniemu doborowi i połączeniu ze sobą w spójną całość narzędzi RPA, OCR, LowCode, Process Mining oraz AI (sztucznej inteligencji) i w jaki sposób powinny te narzędzia wdrażać.

Konferencja będzie miała postać prezentacji konkretnych case study - prezentujących w jaki sposób firmy działające w Polsce podchodzą do wdrażania hiperautomatyzacji. W jej trakcie przedstawiciele sektorów bankowego, ubezpieczeniowego, logistycznego, SSC/BPO, handlu.

Konferencja powinna zainteresować przede wszystkim menadżerów odpowiedzialnych za cyfrową transformację (automatyzację / sztuczną inteligencję), szefów działów operacji, osoby odpowiedzialne za innowacje.

Patronami seminarium są: Fundacja Digital Poland oraz portal SztucznaInteligencja.pl.

Pełny program konferencji, lista prelegentów i informacje organizacyjne dostępne są na stronie https://hiperautomatyzacja.pl.

Zapraszamy do udziału!.