Zapraszam na IV Rentgen Technologiczny: Dokąd AI zaprowadzi nasze programy i projekty automatyzacji?

Kategoria II
Zapraszam na IV Rentgen Technologiczny: Dokąd AI zaprowadzi nasze programy i projekty automatyzacji?

Czym jest Rentgen Technologiczny? To inicjatywa, której celem celem jest "prześwietlanie" najnowszych rozwiązań produktowych z obszaru hiperautomatyzacji. Prześwietlenia mają charakter publiczny i są realizowane w formie webinariów :).

Tym razem zapraszam już na IV Radar Technologiczny - Dokąd AI zaprowadzi nasze programy i projekty automatyzacji?. Myślę, że temat bardzo, bardzo na czasie!

Webinarium odbędzie się 25 kwietnia (czwartek), startujemy o godz. 10:00, kończymy około 12:00. Spotkanie odbędzie się na Zoomie.

Formularz rejestracyjny na wydarzenie znajduje się na dole strony.

Zakres tematyczny webinarium obejmuje następujące punkty:

  • Jak zmienia się rynek automatyzacji? – 10 min (Andrzej Sobczak, Robonomika.pl & Aleksander Kania, UiPath) 
  • AI@Work - Jak skutecznie wprowadzać AI do swoich programów automatyzacji? – 10 min (Marek Ruciński, UiPath)
  • Skok w efektywność - inteligentna automatyzacja komunikacji e-mailowej – 40 min (Ewa Gruszka, UiPath)
  • Weryfikacja kontraktów za pomocą UiPath Document Understanding w dziale prawnym InPost – 20 min (Elżbieta Molęda, InPost)
  • UiPath Autopilot™ - Generatywna AI wkracza do akcji – 20 min (Piotr Zając, UiPath)
  • Dyskusja i Q&A – 15 min
  • Konkurs dla uczestników – 5 min

Planowany czas trwania webinarium to 120 min. Na dzień przed webinarium otrzymacie Państwo link do transmisji.

Uwaga: Te osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w webinarium, ale się na nie zarejestrują w przeciągu kilku dni po wydarzeniu otrzymają link do nagrania. Zapraszamy jednak wszystkich do bezpośredniego udziału!

Aby zarejestrować się, wystarczy wypełnić poniższy formularz (proszę chwilę poczekać na jego załadowanie się). Po jego wypełnieniu otrzymacie Państwo w przeciągu 15 min. maila z potwierdzeniem rejestracji.

Uwaga: Mimo, że na Radarze goszczę przedstawicieli różnych dostawców technologicznych jest to inicjatywa niekomercyjna, nie otrzymuję wynagrodzenia w żaden sposób od występujących firm.

Nasi goście (w kolejności alfabetycznej):

EwaEwa Gruszka - zajmuje się obszarem zaawansowanych narzędzi Machine Learning i RPA w celu efektywnego wspierania procesów biznesowych. Jej specjalizacją jest analiza dokumentów oraz inteligentne przetwarzanie komunikacji w firmie w oparciu o AI.  
Na przestrzeni ostatnich kilku lat była związana z największymi dostawcami technologii Data & AI i wspomagała największe przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, także do chmury. Jej doświadczenie obejmuje również pracę w sektorze telekomunikacyjnym, gdzie zajmowała się szeroką analizą klientów i budową modeli prognozujących zachowania użytkowników.  

AleksanderAleksander Kania - wspiera przedsiębiorstwa w zakresie wyboru i sposobu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie. Jego kompetencje rozciągają się od Big Data przez Speech Analytics, Voice Biometrics, Natural Language Processing po Robotic Process Automation and AI.  Był jednym z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. Jest twórcą i moderatorem największej na LinkedIn grupy dyskusyjnej poświęconej tematyce RPA: https://www.linkedin.com/groups/8446902/ Aleksander ukończył studia na SGH na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne oraz jest absolwentem Harvard Business School. Od października 2023 Aleksander kieruje polskim oddziałem UiPath. 

ElaElżbieta Molęda - Doświadczona analityczka RPA z pasją do optymalizacji procesów. Posiada dogłębną wiedzę w dziedzinie analizy oraz zdolność do skutecznego identyfikowania obszarów optymalizacji. Doświadczenie w zakresie projektowania procesów, ich wdrażania oraz zarządzania projektami zdobywała w sektorze finansowym. Od czerwca 2023 jest związana z InPost, w którym jest częścią zespołu zajmującego się robotyzacją procesów.  Ukończyła program Analityk/Architekt Jutra, studia podyplomowe Analityka i Robotyzacja Procesów Biznesowych na SGH. Prywatnie uwielbiam pływać, żeglować a gdy jestem daleko od wody - spacerować.

PrzemekPrzemysław Pięcek – Sr. Sales Engineer. Jest specjalistą ds. sprzedaży w UiPath na stanowisku Senior Sales Engineer. Pomaga klientom automatyzować procesy z wykorzystaniem RPA oraz technologii AI/ML. Skończył studia techniczne na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji na WAT i przez ostatnią dekadę zajmował się aspektami sieciowymi oraz cybersecurity m.in. w Cisco. 

MarekMarek Ruciński - Public Sector Sales Executive – od ponad 10 lat współpracuje z administracją publiczną kolejno jako przedstawiciel firm IBM, SAS oraz UiPath. Absolwent Politechniki Warszawskiej, ze specjalizacją informatyka i elektronika w medycynie, oraz studiów podyplomowych w obszarze Big Data. Specjalizuje się w rozwiązaniach z obszaru analityki danych, sztucznej inteligencji oraz cyberbezpieczeństwa. Prywatnie fan koszykówki i aktywny uczestnik rozgrywek amatorskich w Warszawie.

ZajaćPiotr Zając - Architekt rozwiązań IT ze specjalizacją w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w UiPath. W branży IT od czasów wielkiej bańki internetowej, z doświadczeniem m.in. z technologiami Microsoft, SAP, Oracle oraz SAS odpowiada za technologiczne wsparcie strategicznych klientów przy budowie rozwiązań opartych na platformie UiPath w regionie SEE. Aktualnie zaangażowany przede wszystkim w projekty wprowadzające AI do procesów biznesowych w zakresie inteligentnego przetwarzania dokumentów (IDP) i szeroko zakrojonej automatyzacji (RPA).