W jaki sposób zarządzać naprawdę dużą ilością zautomatyzowanych procesów - webinarium z Maciejem Obuchowskim w ramach cyklu "Automatyzacja / robotyzacja bez ściemy"

Kategoria II
W jaki sposób zarządzać naprawdę dużą ilością zautomatyzowanych procesów - webinarium z Maciejem Obuchowskim w ramach cyklu

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam na pierwsze webinarium organizowane przez Serwis Robonomika.pl z cyklu "Automatyzacja / robotyzacja bez  ściemy, czyli praktycy praktykom".

Jest to seria webinariów komplementarna do wcześniejszej inicjatywy "Automatyzacja / robotyzacja w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego". O ile w pierwszej serii prezentują się dostawcy z zakresu RPA / LowCode i NoCode / Process Mining (i głównie się chwalą ;)), o tyle w nowej serii zapraszani będą przedstawiciele firm wdrażających na własne potrzeby automatyzację / robotyzację (nie przedstawiciele firm konsultingowych).

Będziemy zajmować się konkretnymi tematami - raczej na poziomie średniozaawansowanym i wyższym. Stawiam sobie za cel dostarczać w ramach tego cyklu spotkań maksymalnie konkretnej i praktycznej wiedzy - podanej w przeciągu 30 minut.

Oczywiście udział w tej serii webinariów jest również nieodpłatny.

Jako pierwszy w nowej serii zgodził się wystąpić Maciej Obuchowski, Senior IT Manager w Arla Foods. Spotykamy się on-line 14.05.2020 o godzinie 11:00.

Maciej był już prelegentem na organizowanej przez mnie konferencji DARWIN'2019. Zespół RPA, którym on dowodzi w Arla, otrzymał Blue Prism Enterprise Award 2019 w kategorii Innovation Excellence. Ponadto w 2019 Maciej uzyskał też tytuł "IT Manager of tomorrow"  w ogólnopolskim konkursie IT managerów, zorganizowanym przez fundację Let's Manage IT.

Podczas webinarium będziemy rozmawiać z Maćkiem nt. tego w jaki sposób zarządzać naprawdę dużą ilością  zautomatyzowanych procesów. Arla Foods miesięcznie uruchamia około 8 tysięcy instancji zautomatyzowanych procesów na platformie Blue Prism. Maciej ma sekretny przepis na poradzenie sobie z takim wyzwaniem :).

Serdecznie zapraszam do udziału :).

Po wysłaniu zgłoszenia - w dzień webinarium - otrzymacie Państwo link i hasło do udziału webinarium

Uwaga 1. Ilość miejsc w webinarium jest ograniczona. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych pierwszeństwo udziału mają osoby z firm nie będących dostawcami rozwiązań IT / firm konsultingowych. 

Uwaga 2. W przypadku nie podania podczas rejestracji maila służbowego zgłoszenie będzie traktowane jak przesłane przez przedstawiciela dostawcy rozwiązań IT / firm konsultingowych.