10 najpopularniejszych wpisów poświęconych automatyzacji / robotyzacji w roku 2021

Kategoria II
10 najpopularniejszych wpisów poświęconych automatyzacji / robotyzacji w roku 2021

Początek nowego roku to doskonały moment na przeprowadzenie różnych podsumowań - również dotyczących tego, co Państwo najchętniej czytaliście na serwisie Robonomika.pl.

Poniżej przygotowałem listę 10 takich topowych artykułów z krótkimi komentarzami. Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze ich nie czytał serdecznie zapraszam do lektury!

  1. Najpopularniejsze narzędzia do hiperautomatyzacji w Polsce w 2021 roku - jakie rozwiązania do RPA / RDA są najczęściej używane przez polskie firmy? Ile przedsiębiorstw używa voiceboty / chatboty, a ile rozwiązania do process mining?
  2. Jakie są zarobki w Polsce w świecie hiperautomatyzacji (RPA / LowCode / Chatboty / Voiceboty) [edycja 2021] - pracujesz w branży robotyzacji, lub chcesz tam pracować - zobacz, ile możesz zarobić jako deweloper, analityk, architekt, a nawet menadżer od hiperautomatyzacji
  3. Dług technologiczny a robotyzacja procesów biznesowych - czy faktycznie robotyzacja procesów zwiększa dług technologiczny i jak sobie z tym radzić?
  4. Citizen Developer - zawód, rola, pomysł na karierę? - Kim jest Citizen Developer, czy zostanie nim otwiera bramę do świata IT?
  5. Process mining vs task mining - Zastanawiasz się nad zastosowaniem eksploracji procesów? A może lepiej będzie jak zastosujesz eksplorację zadań?
  6. Hiperautomatyzacja - przegląd wdrożeń z Polski i ze świata - Przygotowaliśmy analizę wybranych wdrożeń z zakresu hiperautomatyzacji w formie PDF'a  (materiał jest pochodną III edycji konferencji HiperAutomatyzacji).
  7. Czym jest demokratyzacja robotyzacji procesów i czym różni się od shadow IT - Poznaj zyskujące na popularności podejście do budowy robotów.
  8. Katalog KPI dla robotyzacji procesów biznesowych - Jak oceniać robotyzację procesów biznesowych?
  9. Katalog antywzorców robotyzacji biznesu - Jak nie realizować wdrożeń z zakresu robotyzacji procesów biznesowych?
  10. Interaktywny model referencyjny narzędzi informatycznych z zakresu hiperautomatyzacji - Jak można podzielić klasy rozwiązań do HiperAutomatyzacji?

Zapraszamy do lektury!