Mała zmiana początkiem czegoś większego :)

Kategoria II
Mała zmiana początkiem czegoś większego :)

Ponieważ pewnie jedynie najwierniejsi z wiernych czytelników serwisu Robonomika.pl dostrzegą subtelną zmianę w jego logo, dlatego postanowiliśmy napisać - wskazując co i dlaczego się zmieniło, oraz jakie będzie to miało dalsze konsekwencje dla działania naszej strony.

Do niedawna logo serwisu wyglądało tak:

Stare logo Robonomika

Obecnie logo serwisu wygląda tak:

Nowe logo Robonomika

Jak widać nie zmienił się sygnet (czyli nasz symbol graficzny), modyfikacji natomiast uległ przekaz tekstowy będący częścią naszego logo.

Działanie to jest jak najbardziej świadomym zabiegiem. Wierzymy, że roboty programowe są ciągle bardzo ważnym aspektem automatyzacji procesów biznesowych, ale nie jedynym. Jeżeli faktycznie chcemy osiągnąć możliwie w pełni zautomatyzowane przedsiębiorstwo musimy łączyć różne narzędzia - począwszy od robotów programowych, przez process mining, chatboty i voiceboty, aż po rozwiązania low-code / no-code i platformy BPMS. Czyli wszystko to co mieści się w koncepcji hiperautomatyzacji. Model referencyjny dla tego podejścia przygotowaliśmy przy okazji organizacji konferencji HiperAutomatyzacja vol III.

Co ta zmiana oznacza dla czytelników?

Po pierwsze zaczynamy pisać o innych składowych hiperautomatyzacji. O process mining już publikowaliśmy treści, obecnie będziemy przygotowywać materiały dotyczące low-code i no-code. Dodatkowo zajmiemy się również chatbotami i voicebotami. Nie umkną uwadze nam także zagadnienia dotyczące platform BPMS.

Te osoby, które uczestniczyły w lutowej konferencji wiedzą również, że uruchamiamy polskie community poświęcone hiperautomatyzacji.

Pozostańmy więc w kontakcie!